medyauzmani.com

YouTube Müzik Dinleme Odası’nı duyurdu!

Ülkemizde kullanımda olup, Spotify ile rekabette öne geçebilmek için kullanıcıların deneyimlerini önemser. Youtube müzikYeni bir programa başlayacağını duyurdu. Türkçe’ye “dinleme odası” olarak çevirebileceğimiz bu programa seçilenlere YouTube Music Premium bir yıl süreyle ücretsiz olarak verilecek. Detaylar burada…

YouTube Music, dinleme odasını duyuruyor! Bir yıl boyunca ücretsiz premium hediye

YouTube ekibi, müzik uygulamasını daha iyi hale getirmek ve geleceğini şekillendirmeyi kolaylaştırmak için kullanıcı deneyimine büyük önem veriyor. Öyle ki seçilen kullanıcılar daha önce test edilen özelliklere sahip olacak. Ardından kullanıcıların geri bildirimlerine göre hareket edecek olan platform, bunu gönderecek kullanıcıları form üzerinden seçecek. seçilen kullanıcılar, Bir yıllık YouTube Music Premium ona sahip olacaksın

Youtube müzik

Discord grubu üzerinden geri bildirimde bulunabilecek kullanıcıların YouTube tarafından belirlenen şartlara uyması ve buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz bir formu doldurması gerekmektedir. Ayrıca platformun sizin özel olarak istediğiniz programa katılım koşulları da bulunmaktadır. Bunlar aşağıdaki gibidir:

  • Müziğin hayranı olun.
  • Bir yıl boyunca birincil müzik akışı hizmetiniz olarak YouTube Music’i kullanın. (Aynı anda başka bir müzik akışı hizmetini kullanmaya devam edebilirsiniz)
  • Discord sohbetleri ve anketleri aracılığıyla düzenli geri bildirim sağlayın.
  • Discord kanalı dışında herhangi bir bilgiyi (ekran görüntüleri, özellikler hakkında konuşmalar, görseller) paylaşmayacağınızı kabul etmektesiniz.

Bu şartları sağlayan ve formu dolduran herkes seçilme şansına sahiptir. Ancak YouTube yaptığı açıklamada sadece oyuncu kadrosuna alındığını söyledi. bazı insanlar Programa dahil olacağını söylüyor. Şirket, programa dahil olanlara Şubat 2023’te ulaşacak.

YouTube başvuru formu, birkaç farklı alandan sorular içerir. Bu, ne tür müzik dinlediğiniz ve ne sıklıkta dinlediğinizle ilgili soruları içerir. Ayrıca programa seçilebilmek için herhangi bir sızdırılmış özelliğinizin bulunmaması ve YouTube Music uygulamasını bir yıl süreyle kullanmanız gerekmektedir. öncelik Bunu kendi müzik platformunuz olarak kullanmayı kabul etmelisiniz.

YouTube’un açıklamasında şu ifadeler yer alıyor:

Bu program ile şunları elde edeceksiniz:

  • Ücretsiz 1 yıllık YouTube Music Premium aboneliği
  • Özel içeriğe önceden erişim
  • Youtube Music’in geleceğini doğrudan etkileme fırsatı”

Peki siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın