https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Anasayfa » Teknoloji Haberleri » Yeni YouTube şok edici: Başka bir artış geliyor!

Yeni YouTube şok edici: Başka bir artış geliyor!

Google’a ait bir akış hizmeti YouTube TVabonelerine yeni bir fiyat artışı uygulayacağını duyurdu. YouTube üzerinden TV kanallarını ve daha fazlasını izleme olanağı sağlayan platform, dünyanın birçok ülkesinde oldukça popüler. Peki, YouTube TV’nin yeni fiyatı nedir?

Yeni YouTube TV fiyatı 73 ABD dolarıdır

ABD’de kullanıma sunulan YouTube TV akış hizmeti fiyatlandırmayı güncelleyecektir. Google’ın yaptığı açıklamaya göre yeni abonelere 8 dolar ek ücret uygulandı. aylık da Abonelik fiyatı 73 $ gül. Mevcut aboneler 18 Nisan’a kadar fiyat artışı yaşamayacak.

Google, YouTube TV için içerik lisans sözleşmelerinin yenilendiğini ve ödenen telif ücretlerinin artırıldığını söyledi. Müşterileri için artan maliyeti tersine çevirmek zorunda olduklarını kaydeden şirket, ilginç bir şekilde 4K Plus paketini daha da ucuzlattı. Bu eklenti ayda 20 dolardan ayda 10 dolara çıkacak.

YouTube TV, aylık 15 ABD doları zam aldığı 2020’den bu yana ilk kez zam aldı. Google’ın yaptığı açıklamaya göre bu artışa yeni kanallar ve hizmete eklenen özellikler eşlik ediyor. YouTube TV, fiyat artışına rağmen 100’den fazla kanalı yıllık ücret ödemeden sunmaya devam ediyor.

2021 yılında PlayStation 5’te kullanıma sunulan ve uzun süredir Xbox konsollarında bulunan YouTube TV, birçok sektörden kullanıcıyı kendine çekiyor. Aboneler ayrıca sınırsız DVR depolama alanına sahip olur ve aynı anda üç adede kadar akış kaydedebilir.

Ayrıca YouTube Premium, geçtiğimiz aylarda ivme kazanıyor. Buna göre 9,99 TL olan Student Premium abonelik ücreti 19,49 TL’ye yükseldi. Premium tek abonelik ücreti de 16,99 TL’den 29,99 TL’ye yükseldi.

Peki bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın