medyauzmani.com

Yeni 2024 Volkswagen Passat gösterildi!

Türkiye’de oldukça popüler olan ve “Tribal Paket” takma adını taşıyan Passat ile ilgili sosyal medyada yeni bir haber geldi. Markanın ünlü modeli 2024 makyajıyla karşımıza çıktı.Kış testlerinde gösterilen otomobilin daha asi ve sportif bir karaktere büründüğü söylenebilir. İşte yeni 2024 model Passat’ın detayları…

Kabile Paketi Varyantı Paradigması Oluşturuldu!

Volkswagen geçen yıl aldığı kararla Passat’ın üretimine son vermişti. Bir sonraki siparişin ve Volkswagen’in elektrikli dönüşüm planlarının bir parçası olarak marka, Variant üretimine devam etme kararı aldı. Ülkemizde bu kadar popüler olan Passat sedan’ın üretiminin bitmesine üzülen kullanıcılar arasında Variant olarak adlandırılan stationwagon versiyonu iyi bir alternatif oldu.

2024 Yeni Passat

Passat markasının tamamen tarihe gömülmesi beklenirken, 2024 Passat Variant’ın makyajı, model ailesinin stationwagon ile bir arada olmaya devam edeceğini gösteriyor. Yeni 2024 Passat’ın klasik Alman otomobil kültürü anlayışıyla “hafif” denilebilecek bir makyaj sayesinde daha hırçın göründüğünü söyleyebiliriz.

Boyutları arttı!

Volkswagen’den beklenen küçük dokunuşların aksine önemli detaylar var. Arka çıkıntılar artık daha uzun. Bu, yeni 2024 Passat için daha büyük bir bagaj veya daha fazla diz mesafesi anlamına geliyor. Araç globalde ofis ve aile aracı olarak kullanıldığı için iki ihtimalde kullanıcılarını mutlu edecek gibi duruyor.

Başka bir içten yanmalı Passat?

Aslında makyajdan ve yeni görünümden daha önemli olan otomobilin Passat için son içten yanmalı motor olma ihtimali. Markanın bu yeni modelini turbo benzinli motor ve turbo dizel motorla getireceği biliniyor. Elbette Avrupa’ya uyum sağlamak adına dizel motorlu versiyon tarihe karışabilir. Bu konuda kesinlik yok.

2024 Yeni Passat

Ayrıca hibrit sürüş seçeneğinin de sunulması muhtemel. Tamamen elektrikli modelin 2024 yılında yeni Passat olarak gelmeyeceği biliniyor. Bir sonraki tamamen elektrikli Passat modelini görmemiz muhtemel. Önceki Passat’lar gibi, araba da Slovakya’nın Bratislava kentindeki montaj hatlarında üretilecek.

Fiat mı?

Bu konuda yorum yapmak çok zor çünkü otomobilin resmi bir tanıtımı bile yok. Ancak bir önceki modelin fiyat listesine bakılarak bu çıkarım yapılabilir.

modeli teçhizat Fiat
Passat Varyant 1.5 TSI ACT 150 PS DSG bir iş 1.139.200,00
Passat Varyant 1.5 TSI ACT 150 PS DSG zarafet 1.388.800,00
Passat Variant Mart 2023 fiyat listesi

Otomobilin yakın zamanda tanıtılması bekleniyor. Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın