medyauzmani.com

Yatırım alan proje büyüyor mu?

Big Bang Startup Challenge geri sayımı başladı. İTÜ ARI Teknokent Kuluçka Merkezi tarafından 7-8 Aralık 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan etkinlik, Türkiye’den ve dünyadan en iyi girişimcileri ağırlayacak.

Bu yıl pandemiden iki yıl sonra “fiziksel olarak” gerçekleştirilecek etkinlikte; İlk gün en iyi 71 girişim sektörel dikey aşamalar hakkında sunumlar yapacak. SDN kurucusu Hakkı Alkan, Big Bang’i merak edenleri bir araya getirdi.

Big Bang Startup Challenge 2022, 7-8 Aralık tarihlerinde yapılacak

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr

Big Bang Startup Challenge 2022’ye katılmak için buraya tıklayın

Etkinliğin ikinci gününde ise en iyi 20 girişim sahne alacak ve ödül töreni yapılacak. Etkinlikte iki gün boyunca sürpriz performanslar ve konuklar da yer alacak. Bu yıl “Future Changers” temasının ön plana çıkacağı Big Bang Startup Challenge, 7-8 Aralık 2022 tarihlerinde Uniq İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Dünyanın en başarılı 5 kuluçka merkezinden biri olan İTÜ Chekerdeek, teknolojilerini kullanarak öncü, yenilikçi ve prototip çözümler geliştiren girişimlere kaynak sağlayacak. Big Bang’in bu yıl da büyük bir kaynakla birlikte girişimleri bir araya getirmesi bekleniyor.

Dünyanın farklı ülkelerinden ve Türkiye’nin dört bir yanından girişimcileri bir araya getiren Big Bang etkinliği, bu yıl da çok konuşulacak geleceği değiştirecek teknolojik girişimlere ev sahipliği yapacak.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın