https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml

Yapay Zekada Rakipsiz: DALL-E Microsoft Bing’e Eklendi!

Microsoft, popüler AI araçlarını Bing tarayıcısına entegre etmeye devam ediyor. Önceden ChatGPT bing Onu getiren şirket artık metinden görüntüler oluşturuyor. ver ona Üzerinde çalışıyorum. Bing ve Edge tarayıcısının ünlü AI motoru geliyor.

Microsoft’tan DALL-E dokunuşu: Bing Image Creator nedir?

DALL-E altyapısı üzerinde çalışacak Bing Resim OluşturucuMetne dayalı bir dizi görüntü oluşturabilir. En son hamle, şirkete, başta Google olmak üzere büyük teknoloji şirketleri arasındaki yapay zeka hakimiyeti yarışında bir avantaj sağlayacak.

Microsoft’un metinden resme dönüştürme aracının kullanımı kolaydır. Fotoğrafın birkaç kelimelik açıklamasını giren kullanıcılar, konum veya olay gibi çeşitli ayrıntıları ekleyebilir. Daha sonra artistik bir üslup seçerek hayal gücüne hitap eden görüntüler oluşturabilir.

Microsoft, Image Creator’ın Edge’in kenar çubuğunda görüneceğini söyledi. Bir şirket açıklamasına göre bu, Edge’i “entegre görüntü oluşturucuya sahip ilk ve tek tarayıcı” yapacak. Şirket ayrıca Bing Image Creator’ın rahatsız edici görüntüleri filtreleyeceğini belirtti.

Bing’in AI aracı, görüntüleri üç farklı modda görüntüleyebilir: Yaratıcı, Dengeli ve Doğru. Yaratıcı mod, sanatsal fotoğraflar için tasarlanmıştır. Dengeli ve doğru modlar, daha gerçekçi görüntüler sağlamaya odaklanır.

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr

Microsoft, Image Creator’ı küresel olarak kullanıma sunulmadan önce sınırlı sayıda test kullanıcısının kullanımına sunmayı planlamaktadır.

Google, ChatGPT’yi Bing’e ekledikten bir ay sonra, soğuk Chatbot’a açık erişim. Ancak bu botun Google aramalarının yerini almayacağını vurgulayın.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın