medyauzmani.com

Yaklaşan bir bağlantıyla WhatsApp çağrılarına katılma özelliği!


WhatsApp, kullanıcılar tarafından çok iyi karşılanan özellikler üzerinde çalışıyor. Artık uygulamada sesli veya görüntülü aramalara katılmak kolay olacak. İşte WhatsApp çağrısına gelen yeni özellikler.

Meta WhatsApp mesajlaşma uygulaması son güncellemeler ile daha kullanışlı hale geliyor. şirketin CEO’su Mark ZuckerbergWhatsApp aramasını iyileştiren yeni özellikler hakkında bizimle paylaşın.

WhatsApp aramasında yeni bir dönem!  Görüntülü aramalarda kullanıcı sınırını artırır

Zuckerberg’in paylaşımına göre WhatsApp Bir bağlantıyla sesli ve görüntülü görüşmelere katılın özelliği sunar. Zoom ve Google Meet gibi toplantı uygulamalarında bağlantı bağlantısı özelliği bulunurken, yeni güncelleme ile benzer bir özellik artık WhatsApp’ta da kullanılabilecek.

32 kişiye kadar görüntülü arama

Bu güncelleme öncesinde maksimum 8 kişi ile görüşme yapmak mümkündü. Açıklamalara göre video artık WhatsApp uygulaması üzerinden çekiliyor. 32 kişiye kadar arama yapan kullanıcılar dışarı çıkabilir. Henüz test aşamasında olan bu özellik, artık şirketlerin toplantılarını WhatsApp üzerinden yapmalarına olanak tanıyor.

WhatsApp görüşmesine gelecek yeni özelliklerin ne zaman kullanıma sunulacağı konusunda net bir tarih yok. Tarihin yanı sıra diğer detaylar da önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

WhatsApp avatarlarınız çıkartmalara dönüşüyor!

WhatsApp avatarları çıkartmaya dönüşüyor

WhatsApp şu anda yeni arama özellikleriyle özçekimler sunuyor. Çıkartma olarak kullanÜzerinde çalışıyor gibi görünüyor. Daha önce, WhatsApp kullanıcıları video görüşmeleri Şu anda kullanıcılar için avatar kullanmalarına izin verildiğine dair raporlar var. Avatarlarınızı çıkartmalara dönüştürün Özellikten bahsedilmiştir.

Android için yeni özellik WhatsApp beta sürümü 2.22.21.3içinde göründüm. Ancak, test aşamasının henüz yaygın olarak mevcut olmadığı belirtilmelidir. güncellemeden beta topluluğu Daha büyük bir departmana ne zaman sunulacağı konusunda henüz net bir bilgi yok. Ancak beklemenin uzun sürmeyeceğini düşünüyoruz.

WhatsApp avatarlarınız çıkartmalara dönüşüyor!

WABetaBilgiiçin WhatsAppSunduğu yeni özellikler ile rakiplerine karşı elini güçlü tutmayı hedefliyor. Öte yandan metaverse için hazır olan şirket, kullanıcılarının avatar kullanmaya alışması için ilk adımları atabilir.

Peki, WhatsApp aramasının yaklaşan yeni özellikleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce özellikleri olmalı mı? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın