medyauzmani.com

Yakında çıkacak olan Polestar 3’e CES 2023’te binin!

5 Ocak den başlayarak CES 2023 Sergi hız kesmeden devam ediyor. Etkinlik kapsamında dünyanın dört bir yanından teknoloji şirketleri en yeni ürün ve teknolojilerini sergileme fırsatı buluyor. Bu noktada öne çıkan firmalardan biri de Polestar. Şirket, İsveçli bir otomobil üreticisidir. volvo‘rahibe Elektrikçi Marka olarak bilinir ve devam eden fuardadır. kutup yıldızı 3 Formu görüntüler. Peki tamamen elektrikli SUV’lar sürücülere neler sunuyor ve hangi teknolojilere sahipler? Arabayı sizin için yerinde kontrol ettirdik. Polestar 3 özellikleri!

Polestar 3 sürücülere neler sunuyor? Polestar 3 özellikleri

kutup yıldızı 3 Cesur bir tasarıma sahiptir ve sürücüler için yeni nesil elektrikli otomobil konseptini yansıtır. Yolcuları yolda daha güvenli tutmaya ve sürüş deneyimini iyileştirmeye yardımcı olabilecek yeni nesil gelişmiş sürücü destek sistemlerini destekleyen birçok yerleşik özellik de vardır. bu teknolojilerden biri akıllı göz sürekli CES 2023Teknoloji meraklıları için yapılmıştır.

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr

akıllı gözVe insan yüzü ve davranışları Başlatma analitiği olarak bilinir. yeni derin öğrenme Metodolojilerini ve büyük miktarda veriyi uygulayın Yapay insan anlayışıbirden fazla veri kaynağının kullanımı yoluyla yüksek düzeyde hesaplama doğruluğu ile. Gerçek zamanlı analiz ilerlemek.

Multimodal yaklaşımı sayesinde farklı sensör teknolojilerini bir araya getirdiğini belirten girişim, insan davranışının birçok farklı yönünü ölçtüğünü iddia ediyor. Gösterilen prototipte gördüğümüz gibi, sürücü koltuğuna, sürücünün davranışını izlemek için ön panele çift 2 megapiksel kamera yerleştirildi. Bu noktada sürücü güneş gözlüğü taksa veya karanlıkta dahi göz takibi yapılabileceğinden bahsediliyor. Bu özelliğin Nvidia’nın tescilli bilgi işlem platformuyla çalıştığını da belirtmek gerekir.

Kutup YıldızıCOO Dennis Noblekısa süre önce yaptığı açıklamada kutup yıldızı 3 şeklinde 20’den fazla farklı Sensörü olduğunu söyledi. Bunun dışında formül 111 kWh Batarya kapasitesine sahiptir. Şarj hızları konusunda sürücüleri rahatsız etmeyecek olan araç, 250 kilovatlık şarj istasyonunda yüzde 10’dan yüzde 80’e 30 dakikada çıkabiliyor. Evde şarj edilmesi halinde ise 11 kW’lık güç ile 11 saatte tamamen şarj olabiliyor. nihayet 517 hp Polestar 3’ün üretebileceği maksimum menzil

Peki bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın