https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Anasayfa » Teknoloji Haberleri » Xiaomi’nin dijital araba anahtarı imzası geliyor!

Xiaomi’nin dijital araba anahtarı imzası geliyor!

elmaAraba Anahtarı özelliğinin 2020 yılında duyurulmasının ardından son zamanlarda bu özelliğin genişletileceğine dair haberler gelmeye başladı. Öte yandan, şirket android öndeki rakipler araba anahtarı uygulamaları için etkinleştirildi.

Xiaomi Dijital Araba Anahtarı Uygulaması yakında piyasaya sürülecek

OPPO Oneplus e Vivo Yakın zamanda kendi araba anahtarı uygulamalarını duyurdu. Şimdi senin sıran XiaomiAraba anahtarını uygulamak için Çinli üreticiye geldi BMW ile çalışmaya başladıklarını açıkladılar.

Barselona’da düzenlenen bir MWC etkinliğinde Xiaomi 13 serisini tanıtan şirket, Araba Anahtarı özelliği ile ilgili ilk detayları da paylaştı. Etkinlik sırasında Xiaomi dijital araba anahtarı Bu yılın ikinci çeyreğinden itibaren BMW Modellerini vereceklerini söylediler.

akıllı telefonlar tarafından kullanılan sayısal tuşlar Araba kapılarını açıp kapatmanın dışında bazı modellere güç vermek için de kullanılabilir. Bu uygulama, aracınızı birine emanet etmek için oldukça kullanışlı bir yol olarak öne çıkıyor.

Yeni geliştirildi sayısal tuşlar Bu sayede fiziksel anahtarı araca vermenize gerek kalmıyor. Dijital anahtarlar istenilen kişi ile paylaşılabildiği için kişilerin tanışmasına gerek yoktur. Bu sayede kullanıcılar araba anahtarı Taşımak zorunda bile değiller. Öte yandan araba anahtarını kaybetme gibi sorunlar da ortadan kalkar.

yeni dijital anahtar uygulamaları için Başka bir açıdan da bakabiliriz. Yeni dijital araba anahtarlarının önümüzdeki yıllarda yaygınlaşması bekleniyor Araç paylaşımı Sistemler için bir başlangıç ​​adımı olarak da değerlendirilebilir. Bu sayede kullanıcılar araçları istedikleri noktadan teslim alabilecekler.

dijital araba anahtarı Görünüşe göre uygulamalar yakın gelecekte daha geniş bir kullanıma girecek. sen de aynı şekilde elma e android Üreticiler için dijital anahtarlama uygulamaları hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Çift ön kamera önizlemeli Xiaomi 13 Lite! Türkiye’de bir ilk!

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr
Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın