medyauzmani.com

Xiaomi servis desteğini kesiyor! İşte o modeller


xiaomiÇok sayıda akıllı telefona sahip olmasıyla ünlüdür. Birçok modele sahip olmak firmaya farklı alanlarda avantaj sağlamakla birlikte birçok sorunu da beraberinde getirmektedir. özellikle Güncelleme ve servis desteği Konu bu olunca kullanıcılar bu durumdan şikayet ediyor. Yazılım desteği almayan telefonların yanı sıra bazı modellerde artık Xiaomi de mevcut. Sertifikalı Servis Desteği şimdi kes.

Xiaomi, Redmi K20 Pro ile 5 model için daha sertifikalı servis desteğini kesiyor

Telefonlarımızı birçok nedenden dolayı yetkili servise devredebiliriz. Ancak bu, bazı Xiaomi modelleri için değişiyor gibi görünüyor. bir şirket, Temmuz ayda dünya çapında Redmi K20 Pro için yazılım desteği sona erdi

Xiaomi servis desteğini kesiyor

Üç ay sonra, Xiaomi Beş telefonlu bu model için Ayrıca yetkili servis desteğini sonlandırdığını da ima etti. Şirket, hafta sonu bu telefonlar için satış sonrası desteğin sona erdiğini duyurdu. Ama birkaç saat sonra Duyuru iptal tamamlamak. Ancak, kullanıcılar Pil, ekran veya diğer parçalar Onaylı serviste değiştirme imkanı olmayacaktır.

Şirket bu kararı şimdilik sadece Çin’de uygulayacak. Kararın daha sonra global olarak uygulanıp uygulanmayacağına dair bir bilgi yok. Duyuruya göre Çin’de yetkili servisi olmayacak telefonlar şu şekilde:

  • Mi 9 Şeffaf Sürüm
  • Redmi K20 Pro
  • Redmi K20 Pro Premium
  • benim 8SE
  • benim 9SE
Xiaomi servis desteğini kesiyor

İlan iptal edildiğinden ve henüz iade edilmediğinden, bu Destek uygulaması Onunla ilgili büyük bir sır var. Bu nedenle Xiaomi’nin konuyla ilgili yeni bir açıklama yapması bekleniyor. Ayrıca şirketin global tarafında da benzer bir bilgi yok. Ayrıca cihazınız bu listedeyse güvenlik açıkları Korumasız olabilir.

Peki, Xiaomi’nin yetkili servis desteğini kesmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın