medyauzmani.com

Xiaomi 13 Ultra’nın fiyatı ve lansman tarihi ortaya çıktı!

Bu yılın başlarında tanıtılan Xiaomi 12 serisi, Ultra modeli olmadan da kullanıcıların karşısına çıkmıştı. Üretici, akıllı telefonunu çip krizi de dahil olmak üzere birçok nedenden birkaç kez erteledi ve Temmuz ayında takvimler ortaya çıkınca kesin kararı alarak cihazın adını Xiaomi 12S Ultra olarak değiştirip tanıttı. Model, teknik özellikleri ve tasarımıyla büyük beğeni toplamış ancak Çin’e özel olması bazı kullanıcılardan tepki almıştı. Ancak yakında piyasaya sürülecek olan ve modelin dünya genelinde satışa sunulacak olan Xiaomi 13 Ultra ile bu durum değişecek. Son olarak cihazın fiyatı ve olası bir çıkış tarihi ortaya çıktı.

Xiaomi 13 Ultra ne zaman piyasaya sürülecek?

Xiaomi 12S UltraBirkaç gecikmeden sonra Temmuz 2022gösterildi. 1 inçKamerasıyla öne çıkan cihaz, Çin pazarına özeldi. Ancak bu durum yakında çıkacak olan Xiaomi 13 Ultra ile değişecek. Beklenenin aksine cihaz, geçtiğimiz ay gerçekleşen Çin etkinliğinde serinin standart ve Pro modelleri ile birlikte gösterilmemişti. Çinli üretici, bu noktada akıllı telefon için ayrı bir etkinlik planlamış durumda.

Sektörde yaptığı sızıntılarla tanınıyor TechGoingSon zamanlarda Xiaomi 13 Ultraitibaren gecikmeyle Bununla ilgili iddiaların gerçeği yansıtmadığını ve telefonun en geç nisan ayında kullanıcılara sunulacağını söyledi. Bunun dışında sızıntı, modelin fiyatlandırmasına ilişkin detaylara da yer veriyor. Buna göre cihaz, selefi 12S Ultra ile aynı başlangıç ​​fiyatına sahip olacak: 887 dolar.

Kullanıcılara fikir vermesi açısından Xiaomi 13 Ultra’nın selefi 12S Ultra’nın teknik özellikleri şu şekilde:

Teknik özellikler Xiaomi 12S Ultra

  • şifacı: Aslanağzı 8+ Nesil 1
  • monitör: 6,73 inç QHD+, 120 Hz, 522 ppi, 1500 nit, AMOLED LTPO 2.0
  • Veri deposu: 8 GB / 12 GB
  • depolamak: 256 GB / 512 GB
  • kamera: 50 MP ana (OIS’li) + 48 MP geniş + 48 MP periskop kamera (OIS’li)
  • video kaydı: 4K 60fps / 8K
  • pil: 4.860 mAh
  • Hızlı sevkiyat: Hızlı Şarj 4+ desteğiyle 67 vat kablolu hızlı (15 dakikada %50), 50 vat kablosuz (15 dakikada %40) ve 10 vat ters kablosuz

Peki bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın