medyauzmani.com

Xiaomi 13, oyun performansıyla şaşırtacak!

Son anda lansmanı iptal edilen Xiaomi 13, yakın zamanda resmi olarak çıkış yapacak. Şirket, telefon çıkmadan önce cihazla ilgili pek çok bilgiyi kullanıcılarla paylaştı. Şimdi ise Xiaomi CEO’su Lei Jun, yeni telefonlar konusunda oyunseverleri sevindirebilecek detaylara değindi. Xiaomi 13 Serisi oyun performansında kararlı!

İşte karşınızda yeni Snapdragon ve Xiaomi 13’ün oyun performansı!

Xiaomi başkanı Leu Jun’a göre şirketin amiral gemisi kategorisinde yer alacağı yeni Xiaomi 13 serisi telefonlar ve kardeşleri, Genshin Impact’i en yüksek ayarlarda sorunsuz bir şekilde oynayabiliyor. Ayrıca oyun oynarken kullanıcıya yüksek performans sağlar.

Xiaomi 13

Unutulmamalıdır ki Genshin Impact hem akıllı telefonlarda hem de PC’de oynanabilen çapraz platformlu bir oyundur. Aynı zamanda yüksek grafikler sunan yapım, Android telefonları zorlayan uygulamalar arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Yüksek performans verir ve ısınmaz!

Lei Jun’un iddiasına göre Xiaomi 13 serisi, Genshin Impact üzerinde yapılan testlerde herhangi bir takılma veya takılma olmadan oyunu saniyede 60 kare (fps) hızında çalıştırabiliyor.

Tüm telefonlarda gördüğümüz gibi cihazda oyun oynarken belli bir süre sonra işlemcinin performansı otomatik olarak düşüyor bu sayede herhangi bir ısı hasarı oluşmuyor. Jun, Genshin Impact oynarken Xiaomi 13’ün 43 santigrat dereceyi geçmediğini doğruladı. Sıcaklık yükselmediği için performansta düşüş olmaz. Bir diğer detay ise cihaz bağlı olsa bile ısınmadan yüksek performans göstermeye devam edebiliyor.

Qualcomm’un yeni Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisi ile Xiaomi 13’ün birleşimi oyunseverlerin yüzünü güldürecek gibi görünüyor. Şirketin yeni telefon serisi hakkında bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor.

Peki siz Xiaomi 13 serisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Android telefonlar dünyasında daha önce görmediğimiz bir oyun deneyimi sunabilecek mi? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın