medyauzmani.com

Windows 11’i kıskandıran Windows 7 2022 sürümüyle tanışın


Yaklaşık bir yıl önce kullanıcılara açıldı Windows 11Microsoft’un beklediği pazar payına ulaşamadı. Son aylarda kullanıcı sayısını artırmasına rağmen Windows 10’un çok gerisinde kalıyor. Windows 7’nin popülerlik açısından üçüncü sırada yer aldığı düşünülürse, Windows 7 sürüm 2022’den Sadece ne kadar sipariş verildiğini hayal edebiliyoruz.

‘Keşke gerçek olsaydı’ dedirten Windows 7 2022 Edition konsepti

Windows 7 12 yıl önce piyasaya sürülmesine rağmen binlerce kullanıcı kullandı. en iyi işletim sistemi Microsoft’un bu konuda sessiz kalmasına rağmen grafik tasarımcıların konsept oluşturmaktan çekinmediği kabul edildi.

Daha önce Windows XP 2022 Edition’ı tasarlayan konsept sahibi Addy Visuals, şimdi Windows 7’yi düzeltti. Tasarımcı, 12 yıllık işletim sisteminin nasıl görüneceğini tahmin ederek şunları söyledi:Bilgisayarınız, basitleştirilmişlogosu vardı.

“Basitleştirilmiş” bir tasarıma sahip Windows 7 2022 sürümü; Birden çok masaüstü, sekmeli dosya gezgini ve dinamik duvar kağıtları gibi yenilikçi özelliklere sahiptir. Dahası Windows 7 Başlat Menüsü Ayrıca döşemesi çıkarıldığında daha şık görünüyor.

Unutulmamalıdır ki bu Windows 7 resmi bir tasarım değil, sadece bir konsept çalışmasıdır. Ayrıca, 2020’den beri Microsoft Windows 7’den destek sen çek Bahsetelim.

Nisan verileri, Windows 11’in pazar payının %19,4’üne sahip olduğunu gösterdi. Yani Mayıs ayı itibarıyla yüzde 23,1’e genişledi. Windows 11 Kullanım OranıBir önceki aya göre yaklaşık 4 puan artmış görünüyor.

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr

Araştırma firması StatCounter tarafından yayınlanan Windows Kullanım Raporu, Windows 11’in tüm Windows sürümleri arasında üçüncü sırada olduğunu ortaya koydu. Mayıs ayı itibariyle sırasıyla yüzde 10’luk bir paya sahip olan Windows 11’den hemen önce geliyor. Windows 7 (yüzde 13) ve Windows 10 (yüzde 71).

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın