https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Anasayfa » Teknoloji Haberleri » Windows 11 son güncelleme ile çöküyor!

Windows 11 son güncelleme ile çöküyor!

microsoft, Windows 11 işletim sistemiNET’in en son sürümünde bir hata onaylandı. Bu en son sürüm yalnızca Kasım İsteğe Bağlı Güncellemesinde bulunur KB5020044Görev Yöneticisi’nin Windows 11’de farklı renklerde görüntülenmesine neden olarak onu kuranları etkiliyor.

Windows 11, Görev Yöneticisi hatasıyla gündem oldu

İlk olarak 30 Kasım’da ortaya çıkan sorundan yalnızca bazı kullanıcılar etkileniyor. Sistemin belirli bir konuya ayarlandığı durumlarda Görev Yöneticisi Okunamayan bir kullanıcı arabirimi görüntülerken kendisini beklenmedik renklerde gösterir.

Windows 11 güncellemesi

Windows 11 işletim sistemi Kişiselleştirme bölümünde tema Özel olarak ayarlanmışsa bu sorunla karşılaşılır. Koyu ya da açık temalar tercih edildiğinde bu sorunun oluşmadığına dikkat edilmelidir.

Şirket, bu sorunu araştırdığını ve yaklaşan bir sürümde bir düzeltme geleceğini söyledi. Ancak bu hatadan kurtulmanın geçici bir çözümü var. eğer özel tema Eğer bir tane kullanıyorsanız ve durumdan rahatsızsanız sorun çözülene kadar koyu veya açık temalardan birini kullanarak bu hatayı önleyebilirsiniz.

Microsoft tr Modernizasyon Programa bağlı olarak, bu sorunun 13 Aralık Salı günü gelecek yamada çözülmesi bekleniyor. Ancak şirket henüz bunu yapmadı. Windows 11 işletim sistemiYeni güncelleme resmi bir açıklama yapmadı.

En son Windows 11 güncellemesi Görev Yöneticisi Bazı sorunlara yol açsa da bazı sorunları da ortadan kaldırır. bu güncelleme ile Windows 11 işletim sistemi Ayrıca bazı programların yanıt vermeme sorununu da çözmektedir. Görsel bir hataya neden olsa da bu güncelleme bu yüzden çok önemli.

eğer sen de Windows 11 işletim sistemi ile bazı sorunlar yaşamak Görev Yöneticisi Bununla ilgili sorunları görmezden gelebileceğinizi düşünüyorsanız, en son güncellemeyi yüklemenizi öneririz. Peki siz Windows 11 ve hatalara neden olan en son güncelleme hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın