medyauzmani.com

Windows 11 güncellemesiyle dosya aktarımı yavaş


Windows 11’e yapılan her yeni güncellemede farklı bir hata ortaya çıkıyor. Microsoft geçen hafta yayınladı. Windows 11 güncellemesiDosya aktarım hızını çok yavaşlatın. Yazılım devinden bu hatayı kabul eden ve kullanıcıların şikayetlerini haklı çıkaran bir açıklama geldi.

Windows 11 güncellemesi dosya aktarım hızını yavaşlattı

Microsoft’un büyük bir umutla duyurduğu Windows 11, hala eleştirilerin hedefi durumunda. Şirket tarafından paylaşıldı Windows 11 Güncellemesinde KB5017389 Bazı önemli hatalar tespit edildi. Kullanıcılar dosya aktarım hızının önemli ölçüde azaldığını bildirdi.

Windows 11 için Android uygulamaları desteği daha fazla kullanıcıya ulaşıyor

Microsoft tarafından onaylanan en son yazılım sorunu Windows 11 kullanıcılarıdır Dosya aktarım hızı olumsuz etkilenir. Şirketten yapılan açıklamaya göre, Windows 11 22H2’de büyük dosyalar için SMB okuma performansı yavaşladı.

Microsoft Forum Yöneticisi Ned Pyle yaptığı açıklamada, “22H2’de daha büyük dosyaları uzak bir bilgisayardan Windows 11 bilgisayarına kopyalarken veya yerel bir sürücüden dosya kopyalarken performansın düştüğünü gördük” dedi.

Soruna kesin bir çözüm sunamayan Microsoft, hala geçici bir çözüm bulunduğunu belirtti. Bu sorunun etkisini azaltmak için Önbellek yöneticisi kullanmayan dosya kopyalama araçları Seçebilirsiniz.

Şirket, konu üzerinde çalışmaya devam ettiğini ve en kısa sürede yeni bir güncelleme ile bu hatayı düzelteceğini söyledi. Windows 11’in şu anki pazar payı, yüzde 20 civarında olan 2021’de açıklandı.

Bu Windows 11 güncellemesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın