medyauzmani.com

WhatsApp kullanıcıları dikkat! Bu mesaj banlanmanıza neden olabilir

Amerika Birleşik Devletleri eski Başkanı Donald Trump Son zamanlarda ABD’nin gündeminde. Eski başkan hakkında bu hafta bir iddianame hazırlanması ve Trump’ın tutuklanması bekleniyor. Nihai kararı açıklamadan önce sosyal medyada yapay zeka Trump Images ile oluşturulan görseller WhatsApp İnternetten birine gönderirseniz, sonuçlar pek iyi olmaz.

Yapay zeka ile oluşturulan görseller WhatsApp hesabınızı bloke ediyor

Kampanya kaynaklarına göre, Amerika Birleşik Devletleri eski Başkanı Donald Trump, 2016 seçim kampanyası sırasında ilişki yaşadığı Stormy Daniels’ı hukuka aykırı bir şekilde taciz etti. “Kapa çeneni” İhale zanlısı ABD’nin gündemine oturan bu olayla ilgili iddianamenin bu hafta sona ermesi bekleniyor.

WhatsApp kullanıcıları dikkat!  Bu mesajı atarsan banlanırsın

İddianame onaylanırsa, eski iddianame önümüzdeki hafta New York’ta bir mahkemeye çıkacak. Ayrıca Trump, geçtiğimiz hafta sosyal medya hesabından tweet atmıştı. “Salı günü tutuklanacağım.” açıklama yaptı. Ancak söz konusu olayla ilgili verilmiş bir karar yok.

Trump’ın azil süreci devam ederken, sosyal medya bazı fotoğraflarla sarsıldı. Yapay zeka tarafından oluşturulan bu görüntülerde Trump’ın tutuklanmaya direndiğini ve tutuklandığını görüyoruz. Trump destekçilerinin fotoğrafların gerçek olduğuna inanması üzerine sosyal medyada hararetli tartışmalar başladı. Ayrıca Trump destekçileri de bu sahte fotoğraflara yanıt verdi.

Tüm bunlara ek olarak, ana olay klipleri WhatsApp’ta birine gönderdiğiniz zaman yasak Yiyorsun. Bu çok ani durum sonucunda birkaç kişi, birine fotoğraf göndermeye çalıştıklarını ve aynı durumla karşılaştıklarını bildirdi.

Peki, Trump’ın WhatsApp yasağı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr
Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın