medyauzmani.com

WhatsApp, gruplardaki katılımcı sayısını yeniden artırıyor


Yakın zamanda ücretli Premium sürümünü beta programına dahil eden popüler WhatsApp mesajlaşma uygulaması artık hizmete girdi. Gruplardaki katılımcı sayısıArtmaya karar verdim ve WABetaInfo’nun açıkladığı bilgilere göre şirket, gruplardaki kişi sayısını ikiye katlamak için kolları sıvadı.

WhatsApp grubu katılımcılarının sayısı yeniden artıyor

WhatsAppHaziran ayındaki beta testlerinde kullanıcılar gruplara katılabilir. 512 Bir katılımcıya kadar eklemenin ve daha sonra herkese açık hale getirmenin yolunu açtı. Bu özellik sayesinde kullanıcılar eskisinden daha geniş kitlelere sahip gruplar oluşturabilmektedir. bir şirket, Grup limitini tekrar artırmak için O karar verdi. Buna göre, platform yakında gruplar tarafından desteklenen maksimum kişi sayısını 1024’e çıkaracak.

Anlık mesajlaşma platformu, grup yöneticilerinin bir gruba katılmak isteyen kişileri görmesi ve onaylaması için bir “tıklama” sağlar.katılımcıları bekliyorumBölümde çalışmaya devam edin. Bu durumda grup yöneticileri, askıya alınan katılımcıların bir listesini görebilir ve buna göre üye olarak onaylayabilir.

Bu özellik şu anda yalnızca sınırlı sayıda beta kullanıcısı tarafından kullanılabilir. Özelliğin hesabınızda mevcut olup olmadığını kontrol etmek için WhatsApp’ınızı açın ve bir grup oluşturmayı veya mevcut bir gruba yeni katılımcılar eklemeyi deneyin. Bu bölümde, hesabınız için yapılandırılan limiti görebileceksiniz. “512”Hala görüyorsanız endişelenmeyin. Çok yakında bu sınır genişletilecek. Ayrıca bu özellik hem Android hem de iOS kullanıcıları için geçerli olacak.

WhatsApp Telegram bu özellikle rekabet edecek

Bu özellik, WhatsApp’ın Telegram gibi diğer anlık mesajlaşma uygulamalarıyla rekabet etmesine yardımcı olacak. Telegram, mevcut haliyle bir grup içindedir. 200.000 Kişi sınırı var. Yeni uygulama limiti Telegram’ın yeni limiti ile aynı olmasa da şimdilik fazlasıyla yeterli görünüyor. Bu, işletmeler için veya bir grubu yayın amaçlı kullanıyorsanız kullanışlıdır.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın