medyauzmani.com

Valorant için yeni bir hızlı oyun modu geliyor!

değerlendirmeKısa sürede gösterdiği başarı ile dünyanın en popüler oyunlarından biri haline gelmiştir. Bu statükoyu sürdürmek için işleri sıkı tutan şirket, çeşitli güncellemeler ve oyun modları sunmaya devam ediyor. İsyan OyunlarıZaman zaman tepki alan oyun boylarına bu kez yeni bir adım atıyorsunuz.

Riot Games, yeni oyun modlarıyla yeni oyuncular kazanıyor

oyuncuların değerlendirme En çok şikayet ettiği şey maçların uzunluğu. Bu durum göz önüne alındığında Riot Games daha kısa süreceğini açıkladı. Oyun tipi Üzerinde çalışmaya başladı. Açık betada yeni oyun modunun testleri başladı.

Bilindiği üzere normal ve dereceli modda maçlar genellikle 30-50 dakika arasında sürüyor. Her raundun 2 dakika sürdüğü bir oyunda bir takım 13 raund kazanabilir. hüküm sürmeye Bazen biraz zaman alabilir. Skor 12-12’ye ulaşırsa rekabetçi maçlar daha uzun sürebilir. Çünkü uzatmalarda takımlar oynamaya devam etmek için oy kullanırsa Bu iki tur Kazanmak zorunda.

yeni Hızlı oyun modu Benzer kuralları olmasına rağmen, çok daha kısa olduğu ortaya çıktı. İlk beş raundu kazanan takımın kazandığı mücadele, dört raundun ardından hücum ve defans oyuncularının yer değiştirmesiyle ilerliyor. isyanSwiftplay maçlarının yaklaşık 15 dakika sürmesini bekleyebileceklerini söylüyorlar.

Riot, yeni bir oyun modu ile gündelik bir oyundur. değerlendirme Aynı zamanda maç oynamak için acelesi olan oyuncuları da kendine çekmeyi amaçlıyor. Böylece 45 dakikası olmayan oyunseverler bilgisayar başında oyun oynamaktan vazgeçiyor. Hızlı oyun modu 15 dakika maç yapıp uyanabilecekler.

Swiftplay beta Mod ayrıca bir dizi denge değişikliği sunar ve farklı yeteneklerin birbirleriyle nasıl etkileşime girdiğini değiştirir. 5.12 yaması ile Birlikte kullanılacaklardır. Swiftplay, Derecelendirilmemiş Mod için kullanılan tüm haritalarda mevcut olacak ve beta, 10 Ocak’a kadar devam edecek.

değerlendirme, Yeni oyun modları Oyuncu havuzunu artırmak için. Peki siz Valorant ve tanıtılan yeni hızlı oynanış hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın