medyauzmani.com

Uzayda reklam göstermenin maliyeti ortaya çıktı!


Günümüzün en iyi reklam yöntemlerinden biri olduğuna inanılan sosyal medya platformları yerini cennete bırakıyor. Alana reklam yerleştirme çalışmaları devam ederken, ödenecek bedel de açıklandı. Detaylar burada…

Uzayda reklam dönemi başlıyor!

Rusya Skolkovo Bilim ve Teknoloji Enstitüsü E Moskova Fizik ve Teknoloji EnstitüsüUzay araştırmacıları uzun süredir uzaya reklam yerleştirme fikri üzerinde çalışıyorlar. Katılan araştırmacılar maliyet hakkında yeni açıklamalar yaptılar.

Uzayda reklam dönemi başlıyor!

Araştırmacıların paylaştığı bilgilere göre uzaya 50 ünite fırlatıldı. 12U KüpSat Uydu gönderilecek. Takım halinde olacak CubeSats birleşerek bir reklam oluşturacaktır. Gökyüzünden görülebilen reklam uyduları, Güneş’in yörüngesinde kalacak ve parlak bir şekil alacaktır.

50 adet reklamda kullanılacak 12U KüpSat Uydu dağıtım maliyeti. 65 milyon Dolar olarak tahmin ediliyor. Söz konusu miktarın 48,7 milyon doları uydu üretimine giderken, 11,5 milyon doları uzaktan destek ve mühendislik maliyetlerinin olacağı tahmin ediliyor.

Uzayda reklam dönemi başlıyor!

Yapılan araştırmalara göre kazanılacak para, uyduların göründüğü ülke ve şehre göre değişiklik gösterecek. Hareket edecek uydular da farklı şehirlerden görülebilecek. günlük 2 milyon dolar Gelirin aşağı yukarı aynı olması bekleniyor ve maliyet bir ay içinde karşılanacak. Ayrıca araştırmacılar, uzaya gönderilmek üzere reklam uydularının hazırlandığını bildirdiler.

Instagram bir reklamı tespit etmeyi ev haline getiriyor!

Reklam çılgınlığı Instagram’ı uzaydan vurdu. Dünyanın en zenginleri arasında yer alan Mark Zuckerberg, kullanıcılardan gelen Meta gelirlerinin azalmasının acısını çekmeyi planlıyor. Son sızıntılara göre yapılacak ilk değişiklik, Instagram’da özellikle Keşfet ekranında daha fazla reklam yayınlamak olacak.

Instagram keşif ev reklamı yapıyor!

Instagram bir fotoğraf paylaşım platformu olarak doğmasına rağmen, günümüzde TikTok, Snapchat ve Vine gibi uygulamaların rekabeti sonucunda bir video paylaşım mecrası haline geldi. Öyle ki her geçen gün videolar başta Keşfet olmak üzere tüm gönderilerde daha çok ön plana çıkıyor.

Şu anda 4 ile 10 saniye arasında süren ve ardından otomatik olarak bir sonraki gönderiye geçen görsel veya video şeklindeki reklamları test etme sürecinde olan yeni özellik ile izlemek zorunlu olmadığı için atlayabiliyoruz. , Keşfet sekmesinin en üstünde olacaktır.

Instagram bir reklamı tespit etmeyi ev haline getiriyor!

Peki, uzaya reklam koymak hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın