medyauzmani.com

Ülkeyi gezmek artık çok kolay! Google Haritalar’ın büyük avantajı


teknoloji dev Google, 22 G’yi Aramak Etkinliğinde çeşitli görev özelliklerini duyurdu. Etkinlik sırasında, şirket sadece Google Haritalar Ayrıca bilmediğiniz bir ülkeye seyahat etmeyi kolaylaştıracak yeni özellikler de getirdi!

Google Haritalar havadan bir görünüm sağlayacak

Google’ın G Search On 22 etkinliğinde Google Haritalar’a sunduğu ilk özellik, Öne çıkanları göster oluyor. Bu özellik sayesinde daha önce ziyaret etmediğiniz bir yerdeki haritalardan yardım almanız daha kolay olacaktır.

Örneğin, daha önce ziyaret etmediğiniz bir yerde haritada görüntülenen bir yere dokunduğunuzda, yeni kart cıkacak. Bu karta dokunduğunuzda, Google kullanıcıları gerçek fotoğraflarınız için E yorumlarınız için Erişebileceksiniz. Bu sayede daha önce görmediğiniz yerleri kolayca keşfedebileceksiniz.

Google Haritalar’ın sunduğu bir diğer özellik de fotoğraf gerçekçiliğidir. Bu özelliği kullanarak dünyadaki ünlü yerleri bulabilirsiniz. hava gösterisi İzlemek mümkün olacak. Bu izlemeye ek olarak Belirli günler ve saatler Ayrıca yapılabilir. Örneğin akşam bir bölgede bulunacaksanız Google’ın yapay zekası bu görüntülere geçmiş verilerle ulaşacaktır. Bu durum özellikle aşırı kalabalık Atmak Hava durumu Sana göstereceğim. Ancak genel olarak bakıldığında otoparkların girişlerini veya restoranların ne kadar kalabalık olduğunu görmek mümkün.

Sonunda, Google birkaç yıl önce başlattı. Canlı Görünüm kapsamı genişletilmiş. Telefonun kamerası sayesinde canlı ortamda olup bitenleri ve gitmek istediğiniz yere nasıl gideceğinizi gösteren özellik artık daha kullanışlı. Yani Canlı Görünüm, ATMVe park E Karşısında gibi yerleri gösterecek

Google Haritalar yeni özellikler getirdi

Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür, Google Geo Chris PhillipsBununla ilgili bir açıklama yaptı. “Kameranızı kaldırabilir ve gerçek dünyada ATM’leri görebilirsiniz. Kahve dükkanlarını, marketleri ve toplu taşıma istasyonlarını da görebilirsiniz. Bir bakışta alanın nasıl olduğunu gerçekten anlayabilirsiniz. çalışma saatleri sokağın aşağısında bir yerde.”

Bu yeni özellikler birkaç ay önce Google Haritalar’a tanıtıldı. Los Angeles, Londra E New York Diğer kullanıcılara ne zaman ulaşacağına dair bir bilgi olmadığı için şehirlerde kullanılacak.

Peki, Google Haritalar’ın özellikleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın!Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın