medyauzmani.com

Ücretsiz Gold Ekim 2022 oyunları olan oyunlar belli oldu!


Microsoftbaşarısının oyun konsolu tarafında başladığı yer abonelik Hizmetleriyle bağlantı kurun. Hizmetlerini Game Pass dahil her ay yeni ücretsiz oyunlarla güncelleyen şirket, geçtiğimiz günlerde Ekim 2022 takvimini açıklamıştı. altın ile oyunlar Ücretsiz ekim oyunları açıklandı.

Altın Oyunların Duyurusu Ekim 2022

MicrosoftVe altın ile oyunlar program kapsamında Xbox Live Gold ve Game Pass Ultimate Üyelere özel Ekim 2022 Oyunlarının reklamını yapıyorlar. Bu ayın ürünleri Xbox Bir E Xbox 360 Klavyeleri kapatırken, Geri Uyumluluk desteği sayesinde Xbox S | X Kullanıcılar bu oyunlardan mahrum kalmıyor.

altın ile oyunlarEkimde Xbox Live Gold ve Game Pass Ultimate Abonelerine iki oyun sunuyor. bu noktada 1 – 31 Ekim arası rüzgar arasında, 16 Ekim’den 15 Kasım’a kadar Bomber Crew Deluxe Edition kullanıcılara sunulacak.

Microsoft’un yeni Aile ve Arkadaşlar planı sayesinde Game Pass Ultimate Hesap sahibi dışında dört kişi aboneliği kullanabilecek. Ultimate Abonelikli Game Pass; Konsolda, PC’de veya bulutta oynanabilecek. ayrıca hepsi EA oyna E Xbox Canlı Altın Katalog da verilecektir.

Yeni abonelik katmanı, kullanıcıların Game Pass Ultimate avantajlarını tek bir hesaptan kullanmalarına izin verirken, bazı sınırlamaları vardır. Microsoft, paylaşılan profildeki hesapların aynı ülkede yaşaması gerektiğini söyledi.

Game Pass Arkadaşlar ve Aile planı da zamanla sınırlıdır. Başka bir deyişle, tüm Ultimate özelliklerine 18 gün, 12 gün veya 6 gün içinde erişebilirsiniz.

  • Game Pass Ultimate = günlükten 18 arkadaş ve aile
  • Game Pass (Konsol) = 12 gün arkadaş ve aile
  • PC Game Pass = günlükten 12 arkadaş ve aile
  • Xbox Live Gold = günlükten 12 arkadaş ve aile
  • EA Play = günlükten 6 arkadaş ve aile

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Senin düşüncen nedir Xbox Canlı Altın Ekim Ücretsiz ayı oyunlarına ne dersiniz? Görüşlerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın