medyauzmani.com

Ubisoft çalışanları isyan ediyor! greve hazırlanıyor

Kısa bir süre önce iptal haberini aldığımız Ubisoft kötü gidişatını sürdürüyor. toplamda şirket üç parça Habersiz oyununu iptal eden ve henüz çıkışını yapmamış olan Skull and Bones da öyle. VI gecikme süreleri. Mali açıdan kötü günler geçiren şirket, çalışanlarını memnun edemez. Öyle ki Ubisoft çalışanları greve hazırlanıyor.

Ubisoft çalışanları greve hazırlanıyor!

Son zamanlarda finansal olarak hayal kırıklığı yaratan UbisoftPersonelinden bir darbe aldı. Şirketin CEO’su Yves Guillemot’un çalışanları geçen çeyrekte şirketin kötü mali durumundan sorumlu tuttuktan sonra. Ubisoft Paris İşçiler grev çağrısı yaptı. Guillemot, “Sen toksun” gibi bir açıklama yaptığında, görünüşe göre çalışanlarını kızdırdı.

Ubisoft

CEO Guillemot, geçtiğimiz hafta çalışanlara gönderdiği bir e-postada şu ifadeleri kullanmıştı:

“Bugün, bizi başarıya giden yola geri döndürmek için tüm enerjinize ve bağlılığınıza her zamankinden daha fazla ihtiyacım var. Ayrıca her birinizden, mümkün olduğunca verimli olmamızı sağlamak için harcamalarınız ve girişimleriniz konusunda özellikle dikkatli olmanızı istiyorum.” ve olabildiğince çevik Bu programı zamanında ve beklenen kalitede teslim edecek ve neler başarabileceğimizi herkese gösterecek cesarete sahipsiniz.”

Solidaires Informatique sendikasının Ubisoft Paris şubesi bu e-postaya yanıt olarak Guillemot’un yine yanıldığını söyledi. çalışanlar için Vurmaya çalıştığını söylüyor. Ayrıca çalışanlar, CEO’nun bahsettiği kişilerdir.”Mümkün olduğunca verimli ve çevik olun, her şeyinizi verin“Çağrılar fazla mesaiye, tükenmişliğe ve yönetim stresine yol açacaktır.

Ubisoft Paris ekibi, 27 Ocak Top bizde ama para onun cebinde. yazı çarpmak O çağırdı. Ayrıca, birlik “Güç ilişkisini yalnızca Bay Guillemot ve ekibi anladığı için, Ubisoft Paris çalışanlarını 27 Ocak Cuma günü saat 14:00 ile 18:00 arasında greve gitmeye çağırıyoruz.” Cümleler kullanın.

Sendika ayrıca Guillemot’u bir çalışanından çıkardı. çok şey istemek Ve herhangi biri Tersi Vermemekle itham ediyor. Bu nedenle personel Ubisoft’a dört talepte bulundu. bunlar:

  • Enflasyonu dengelemek için yıllık artışlardan bağımsız olarak tüm maaşlarda anında %10 artış
  • Haftada 4 gün çalışmaya ağırlık verilerek daha iyi çalışma koşulları
  • Yerel ve küresel iş gücünün gelişiminde şeffaflık
  • Gizli işten çıkarmalara güçlü bağlılık ve çalışanların istifasına yol açan kötü niyetli yönetim politikalarının kınanması

Ubisoft’un bu çağrılara yanıtının ne olacağı henüz belli değil. Peki siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce hangi taraf haklı? Görüşlerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın