https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Anasayfa » Teknoloji Haberleri » Uber Kurye Hizmeti İstanbul’da Başladı!

Uber Kurye Hizmeti İstanbul’da Başladı!

Bir ulaşım şirketi olarak ortaya çıkan ve son dönemde ülkemizde de gündemden düşmeyen Uber, yeni bir hizmet başlattı. Ülkemizde taksiler üzerinden hizmet veren firma, bugün itibariyle paket teslimat hizmeti sunuyor. Uber Uzakta Hizmetine İstanbul’da başladı. İşte yeni Uber hizmeti hakkında detaylar!

Uber Courier ayrıca “Paket Al” seçeneğine sahiptir

Türkiye’de hizmetlerini ağırlıklı olarak ulaşım üzerinden sağlayan Uber, paket servis sunan yeni hizmetini tanıttı. Uber Kurye hizmeti bugün itibariyle İstanbul’da başlıyor; Kolilerin hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde teslim edilmesini sağlamayı amaçlar.

Uber Kurye Hizmeti İstanbul'da Başladı!

Kullanıcılar tarafından alınan bilgilere göre Ubet “paket gönder” Seçeneğe ek olarak “Paket al” Salatalık da kullanılacak. Böylece paketi belirttikleri adresten teslim alacak ve teslimat adresine teslim edeceklerdir.

Uber Türkiye Genel Müdürü nairan bhadirli, Yeni hizmetle ilgili açıklama yaptı. “Dünya genelinde 37 ülke ve 371 şehirde faaliyet gösteren Uber Kurye hizmetini İstanbul’da hayata geçirmenin heyecanını yaşıyoruz. Uber Kurye ile tüm Uber kullanıcıları paketlerini anında ve kolayca gönderebiliyor. Hayata geçirdiğimiz bu yeni hizmetin, Kurye alanında iş ortaklarımızla iş birliği yaparak İstanbulluların hayatını kolaylaştıracaksınız” dedi.

Ayrıca ekran görüntüsünde görüldüğü gibi ilk paketin teslimi, 70 TL’ye kadar Ücretsiz olacak. bunun için de Oberkeri Kodu kullanmalısınız. Aynı zamanda bu statü sadece İstanbul’da geçerlidir. Ayrıca daha önce Uber’e rakip olarak görülen inDrive da geçtiğimiz aylarda benzer bir özelliği kullanıma sunmuştu.

Peki, yeni Uber hizmeti hakkında ne düşünüyorsunuz? Uber Kuryenin faydalı olacağını düşünüyor musunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın