medyauzmani.com

Twitter iPhone kullanıcıları için Blue fiyatını yükseltecek!

Twitter’ın yeni sahibi miskVe Yaklaşık bir yıldır gündemin vazgeçilmez isimlerinden biri. Son olarak, eğer Elon Musk, elma Ailesiyle arasındaki gerginlik nedeniyle gündem olmayı başardı. Son gelen habere göre içinde mavi kareli rozet var. mavi heyecanApple vergisinden kaçamazsınız.

Mavi abonelik, iOS cihazlarda 11 ABD doları olacak

Doğrulanmış hesap rozetinin ücretli olarak verilmesi, birçok yüksek profilli şirketin ve reklam şirketinin onları taklit ederek platformdaki reklamlarını durdurmasına yol açtı. Apple, Elon Musk ile birlikte reklam vermeyi bırakan şirketlerden biri oldu. Ancak Musk, Apple’ın uygulama mağazası olan App Store’u da eleştirdi.

Twitter iPhone kullanıcıları için Blue fiyatını yükseltecek!

App Store’dan Apple satışları Yüzde 30 Komisyon alıyor. Bu nedenle yakın zamanda kullanıma girmesi beklenen Twitter Blue aboneliği farklı bir fiyata sahip olacak. katılım iOS cihazlardan 11 ABD dolarışirket sitede eğer 7 dolar alıma sunulacaktır.

Ortaya çıkan raporda, web sitesindeki fiyatların daha düşük olmasının platforma daha fazla kullanıcı çekmek için olduğundan bahsedildi. Ayrıca Android için fiyatın değişip değişmeyeceğine dair bir bilgi yok.

Elon Musk’a göre şirketler için sarı altındevlet kurumlarına griBireyler için mavi Renkli rozetler olacak. Ancak, doğrulanmış tüm hesaplar, rozeti almadan önce manuel olarak doğrulanacaktır. Musk, platformun sürdürülebilir olması için bu aboneliğin Önemli bundan bahsetti.

Twitter iPhone kullanıcıları için Blue fiyatını yükseltecek!
twitter mavi elma

Musk geçen hafta komisyonu ödemek yerine Apple ile anlaştı. “savaşa gitmek” Onun istekli olduğunu paylaşın. Bunun ardından CEO, şirketin genel merkezinde Tim Cook ile bir araya geldi. Ayrıca Twitter’ın App Store’dan kaldırılmasıyla ilgili bir hata olduğu da paylaşıldı.

Peki Twitter Blue Apple hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın