medyauzmani.com

Twitter için ödeme yapmak mümkün mü? Elon Musk’tan çılgın fikir


Nisan ayında Twitter satın almaya ve sosyal medya dünyasına katılmaya çalışmak elon musk Ağabeyi ile yaptığı konuşmalar sızdırıldı. Blockchain tabanlı sosyal medya Platformu oluşturma arzusunu dile getiren Tesla CEO’su, Twitter’ı nasıl bir niş haline getireceğini anlattı.

Elon Musk, blockchain tabanlı bir Twitter hayal ediyor

Elon Musk ile kardeşi Kimbal Musk arasındaki yazışmalar ortaya çıktı. Twitter’ı satın almak için teklifte bulunan ve ardından bot/spam hesaplarını gerekçe göstererek anlaşmadan çekilen Musk, blockchain tabanlı bir platform oluşturma hayalinden bahsetti. bu platformdan Ödeme ile kullanılabilir Hakkında konuştuk.

Elon Musk kardeşine, “Ödemeleri ve kısa mesajları/bağlantıları paylaşabileceğiniz Twitter gibi bir blockchain sosyal medya platformu için bir fikrim vardı. Mesajınızı zincire kaydetmek için küçük bir miktar ödemeniz gerekiyor.Bu, spam ve botların büyük çoğunluğunu ortadan kaldıracak.”

Musk’ın rüya sosyal medya platformu, yayınlamak için küçük bir miktar ödeme gerektiriyor. Kardeşine gönderdiği bir başka mesajda Elon Musk’ın Dogecoin’de hesabı vardı. Her tweet veya retweet için 0.1 Dogecoin Alabileceğini söyledi. yapacağız 10 tweet sadece 1.12 TL Onu atmak mümkün olurdu.

Twitter’da yayınlamak için ödeme yapma fikri alışılmadık görünebilir, ancak spam ve botlarla mücadele etmek için gereklidir. Ayrıca, gerçek kullanıcılar bir tweet veya retweet için ödeme yapmayı düşünebilir.

Özellik ayrıntıları ortaya çıktı

Tesla CEO’su daha önce tüm gerçek kullanıcılara sahte hesapları ve botları engellemek için bir onay işareti verilebileceğini söyledi. yapacağız Kimlik bilgilerini Twitter’a indirin Kullanıcılar gerçek bir kişi olduğunu doğrulayabilir.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın