medyauzmani.com

Twitter Güncellemesi Duyurusu! Instagram gibi

Twitter’ı satın aldıktan sonra birçok konuda yeniliklere imza atan Elon Musk, platformda yaptığı değişiklikler nedeniyle tartışma konusu oldu. Artık arayüzü değiştirmek için yeni bir tane var. Twitter güncellemesi Bunu yapan milyarder, bugünden itibaren App Store’da kullanıma sunulacak güncellemeyi duyurdu. İşte haberin detayları…

Twitter güncellemesi duyuruldu: artık kaydet butonu var!

Instagram’daki kaydet düğmesine benzer şekilde, Twitter artık tweet’leri daha sonra okumak üzere kaydetmemize izin verecek. Beğenilerden farklı olarak açıklamaya göre kaydettiğimiz içerikler gizlenmiş Olacak. Ayrıca son arayüz değişikliği ile gelen Size Özel – Takip Edilenler bölümüne yeni bir sekme eklenmiştir.

Twitter güncellemesi

Öyle ki artık ana sayfa arayüzümüz üzerinde sağa kaydırarak seçtiğimiz hesapların tweetlerini görebileceğiz. Ünlü milyarder yaptığı açıklamada, bu tür güncellemeleri Twitter kullanıcılarının deneyimini iyileştirmek adına yaptıklarını ifade etti. Gönderi, Twitter takipçilerinden çoğunlukla olumlu tepkiler aldı. Şu anda Android tarafına güncelleme ne zaman geliyor? belirsiz.

Elon Musk, tweet’lerinde şu ifadeleri kullandı:

Twitter uygulama güncellemesi artık App Store’da! Az önce yayınladığımız büyük Twitter güncellemesi, artık tweet’leri tweet’ler ayrıntı sayfasından yer imlerine ekleyebilmeniz. Ayrıca tweet’iniz bir sonraki güncelleme ile işaretlenirse, “sessiz beğeni” olarak kabul edilecek ve beğeni sayısı artacaktır.

Twitter deneyiminizi geliştirmek için Sabitlenmiş Listeleri kullanın!

  • 1. Profil sayfanızda İlanlar’a tıklayın.
  • 2. Takip edilecek hesapların bir listesini oluşturun.
  • 3. Raptiye simgesine dokunun.

Bu, arayüzde Sizin İçin, Takip Edilenler ve Listeler arasında sola/sağa kaydırmanıza olanak tanır.

Son zamanlarda arayüz güncellemesinden sonra çok sayıda geri dönüş alan Elon Musk, uygulamada daha fazla yenilik yapmaktan çekinmiyor. Geçen ay yaptığı anket sonucunda istifa edeceğini açıklayan milyarder, “Yerime yeni birini bulur bulmaz işimden ayrılacağım” dedi. dedi. Bu konuda henüz yeni bir gelişme olmadı.

Peki arkadaşlar bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Elon Musk’ın yeni Twitter güncellemesi başarılı oldu mu? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın