medyauzmani.com

Twitch ücretli mesajlaşma özelliğini duyurdu! yangına mal olacak


En popüler canlı yayın platformlarından biri SeğirmeSon zamanlarda içeriği nedeniyle eleştirildi. Buna rağmen her gün milyonlarca izleyicisi olan platform, bugün ilginç bir özellikle öne çıktı. böylece, Ücretli Twitch Mesajı Yükleme özelliğinin test edildiği ortaya çıktı.

Twitch Mesajlarını yüklemenin maliyeti olacak

Canlı yayın platformu Twitch’te yayıncıların mesajları filtreleme özelliği olmadığı için istenilen mesajı bulmak oldukça zor. Platform bu konuda yeni bir adım atıyor. Ardından, izleyicinin yayıncıya gönderdiği mesajı görmek için ‘tıklaması gerekir.sohbet yükseltme Özelliği kullanma fırsatına sahip olacaksınız.

Twitch’in sadece seçili kanallarda çalışacağı bu özellik, izleyicilerin mesajı belirli bir süre pinleyebilmesini sağlayacak. Ancak bu özelliği ilginç kılan şey, Ödemek Olur. Bu özellikte, kullanıcıların mesajın en üstte görünmesi için belirli bir ücret ödemesi gerekecek.

Bu adımla platform kendisine ve yayıncıya yeni bir gelir kaynağı oluşturuyor. Mesaj yükleme ücretleri aşağıdaki gibidir:

  • 30 saniyede onarım 5 dolar
  • 1 dakikalık onarım 10 dolar
  • Onarım 1 dakika 30 saniye 25 dolar
  • 2 dakikalık düzeltme 50 dolar
  • 2 dk 30 sn düzeltme 100 dolar

Ortaya çıkan bilgilere göre, bunlar İçerik oluşturucuların %70’i olacak. geri kalan Twitch’te %30 indirim Komitede kalacaksın. Görünüşe göre şirket, yeni özelliğin sohbet akışını bozmaması için ücretleri yüksek tuttu. Daha düşük ücretlerle, özelliğin kötüye kullanılmasında bir artış olma olasılığı yüksektir.

Twitch ücretli mesajlaşma özelliğini duyurdu

Twitch, ücretli mesajlaşma özelliğinin kullanımı hakkında ayrıntılı bilgi vermedi. Ancak push canlı yayına gönderilen mesajlarda, YouTube Süper Sohbet Özellik olarak kullanılması bekleniyor. Ayrıca, şirket Dört haftalık bir deneme için yapacak. Daha sonra, daha geniş çapta kullanılabilir hale getirilmesi gerekip gerekmediğine karar vermek için verileri gözden geçirecektir.

Peki, bu konu hakkında ne düşünüyorsun? Ücretli mesajlaşma özelliğinin Twitch’e etkisi sizce nasıl olacak? Görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın