medyauzmani.com

Türkiye’nin ilk doğaüstü bilim adamından yeni bilgi geldi!

Sinema denilince Türkiye ile ilgili en çok bahsedilen tavır süper kahramanlardır. Ancak uzun süredir planlanan Türkiye’nin ilk süper kahraman dünyası, ilk dizisiyle seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Dizi hakkında bazı bilgiler dışında bugün dizinin oyuncu kadrosu belli oldu.

Altay dizisinin yönetmen koltuğunda Bobby Roth oturuyor.

Son yıllarda dijital platformlarda diziler yayınlanarak Türkiye’nin süper kahraman eksikliği giderilmeye çalışılmaktadır. Öte yandan Türkiye’nin süper kahraman dünyasıyla ilgili bazı iddialar da su yüzüne çıktı. Uzun süredir planlama aşamasında olan sinema evreninin ilk dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu.

Türkiye'nin ilk doğaüstü bilim adamından yeni bilgi geldi!

Türkiye’nin yaklaşık dört yıldır ilk süper bilim insanı T-dünya, Zamandan zamana. Evrenin ilk dizisi olarak kamuoyunun beğenisine sunulacak olan dizi,”AltayYeni detaylar da beraberinde geliyor. Ortaya çıkan bilgilere göre Altay dizi ekibinde, Cem Özer, Batuhan Ayar, Aslı Suman, Best Gökdemir, Elif Doğan, Cemil Büyükdoğrlı, Toprak Sergen, Mehmet Özuner e Jitin Sarıkartal İsimler eklenecektir.

Diğer bilgilere göre Altay dizisi bir bütündür. 4 sezon e 26 bölümden o olacak. Ayrıca dizinin bugün geçeceği iddia ediliyor. 2023’te yayımlanacak. Yönetmen koltuğunda oturan dizi, sinema dünyasının önemli isimlerinden. bobby roth içerecek. Eskiden Bobby Roth Marvel’ın Agents of SHIELD diziler, firar e Kayıp gibi eserler üretin.

Dizide sadece Türk dilinin kültürleri değil, dünya kültürleri de yer alacak. Bunun dışında dizide Altay’ın yanında “El-Mevlana”, “Nazar”, “Sue Perici” e “insan reformcusu” Onlar da dahil edilecek. Ayrıca toplam Dört kötü adam İddiaya göre olacak. Bu karakterler bir yandan son teknoloji ile desteklenecek, öte yandan ölümcül karakterler olacak.

Türkiye'nin ilk doğaüstü bilim adamından yeni bilgi geldi!

Genel olarak T-World’de, toplam 35 süper kahraman içerecek. Bu kahramanların hiçbiri ölümsüzlük gibi güçlere sahip olmayacak. Ayrıca süper kahramanlar salgın hastalıklar, savaşlar ve çevre sorunları gibi zorluklara karşı mücadele edecek.

Peki, bu sinematik evren hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın