medyauzmani.com

Türk Telekom’dan PUBG Mobile’a internet paketleri!

Bugün Popüler mobil oyunlar Herkesin dikkatini çeker. Artık sadece oyunu geliştiren firmalar değil, internet servis sağlayıcısından giyim sektörüne kadar herkes o oyun için tüketicilere özel seçenekler sunuyor. Özellikle Corona Virüs döneminde oldukça popülerlik kazanan PUBG Mobile için harekete geçen Türk Telekom, Oyun internet paketleri duyurusunu duyurur.

Ön ödemeli ve faturasız mobil müşteriler için haftalık veya aylık olarak sunulan ek paketler, oyunculara istedikleri yerde sunulmaktadır. PUBG MOBILE’ın keyfini çıkarın ilerlemek. PUBG oynarken harcadığınız data bu paketlerden düşülür ve dolayısıyla normal internet paketinizi etkilemez.

Türk Telekom PUBG MOBILE internet paketleri

Türk Telekom faturalı müşterileri haftalık sınırsız internet faturalarına 25 TL ek ücret ödeyerek bu hizmetten yararlanırken, ayda sadece 49 TL’ye sınırsız internete sahip olabiliyorlar.

Öte yandan Türk Telekom ön ödemeli müşteriler, PUBG MOBILE için haftalık 25 TL’ye 15 GB internet kullanırken, aylık 49 TL’ye 30 GB internete sahip olabiliyor.

Türk Telekom PUBG MOBILE internet paketleri

Türk Telekom mobil müşterileri; Türk Telekom uygulaması, SMS, Türk Telekom mağazaları veya müşteri hizmetleri üzerinden kayıt yaptırarak paketlerden faydalanabilirsiniz.

SMS kanalı ile kayıt olmak isteyen müşteriler, PUBGM WEEKLY yazıp 5555’e SMS göndererek haftalık, PUBGM MONTHLY yazıp 5555’e kısa mesaj göndererek aylık paket alabilirler.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın