medyauzmani.com

Togg’un Trumore Uygulaması artık hazır!

Togg, bu yıl satışa çıkacak otomobillerini NFT ile satacağı Trumore uygulamasını bugün yayınladı. Togg Trumore uygulaması ne yapar? İçinde ne var?

Trumore hazır!

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr

Trumore iOS uygulamasını indirmek için buraya tıklayın

Trumore Android uygulamasını indirmek için buraya tıklayın

Platformu kullanmak için Togg akıllı cihaza sahip olmak gerekmiyor, sadece uygulamayı indirip kimlik (ID) oluşturmak gerekiyor. Platformu oluşturan ürünlerden biri olan Earn.more, kullanıcıya kazanç sağlayan hizmetleri, kesintisiz ödeme ve ödül deneyimleri sunan finansal teknoloji çözümlerini içeriyor.

Gürültü

Earn.more hizmetleri kapsamındaki e-cüzdan ile araç içi ödeme, mobil ödeme ve dijital varlık cüzdanı oluşturulabilmektedir. Dijital varlık yönetimi kapsamında kullanıcılara puan, dijital sanat koleksiyonları ve iş modeli tabanlı NFT gibi çeşitli ödül programları sunulmaktadır.

Earn.more, kullanıcılar için dijital mıknatıs kazanma avantajına sahiptir. Bu, o andaki kullanıcı tarafından oluşturulan rota ve seyahat koşullarına göre kişiye ve seyahate özel olarak oluşturulmuş bir dijital mıknatıstır.

Gürültü

Go.more verilerinin ve dijital sanat eserlerinin bir AI algoritması ile birleştirilmesiyle oluşturulan benzersiz dijital eserler, klasik bir dekoratif mıknatıs gibi yapay zeka tarafından üretilmiş bir ürün olarak görünür, ancak kullanıcının destinasyonuna özel olduğu için tamamen seyahat deneyimine göre özelleştirilmiştir.

Go.more, kullanıcıyı yönlendiren ve kişiselleştirilmiş rotalar öneren konum tabanlı akıllı hizmetler sunar. Hibrit Mobilite Hizmetleri, Nakliye Ağı, Restoran ve Rezervasyonlar gibi hizmetler, kullanıcılar için işe gidip gelme deneyimini kesintisiz hale getirir.

Uygulamanın tasarruf hesaplayıcısı kullanılarak yol geçiş ücreti hesaplama, elektrik tüketimi hesaplama ve karbon emisyonu hesaplama gibi hizmetlerden faydalanmak mümkündür.

Akıllı yaşam çözümleri, kullanıma dayalı sigorta hizmetleri, araç içi ve mobil oyun uygulamaları ve akıllı sağlık uygulamaları, Play.more Hizmetlerini oluşturur.

Evrensel bir dil olan CASE Mobility with Art’ı kullanma kavramını Togg, “Dijital Sanatı Yerleştirme”, “İnsan-Teknoloji”, “Doğu-Batı”, “Akıl-Kalp”, “Birlik-Çoğulluk” kavramlarında açıklar. ” ve Bugün-Yarın” dünyasında Çoğaltma, kullanıcı deneyimi kavramları yapar.

Dünyanın önde gelen Türk dijital sanatçılarıyla çalışan Togg’un bu uygulaması ile kullanıcılar, akıllı cihazların ekranında gördükleri dijital sanatları evlerindeki TV’lerine veya dijital ekranlarına yansıtabiliyor.

İşbirliği ile sorunsuz deneyim

Scale.more ayrıca sürekli gelişen ve büyüyen bir işbirliği ekosistemi ile entegre ve sürekli bir kullanıcı deneyimi sağlar. Togg bugüne kadar Ava Labs, Trendyol, Hopi, Plug and Play, THY, Shell, Paycell, Metaco, Migros, ETIYA, SMART IX, BlindLook, Qualcomm ile işbirliği yaptı.

Bir yarışma, çekiliş veya NFT koleksiyonu ile ön sipariş hakkı

Tüm bu deneyimlerin yanı sıra Togg akıllı cihazı için Trumore platformu üzerinden ön sipariş vermek de mümkün olacak. Kullanıcılar, Togg akıllı cihazı için Trumore platformu üzerinden katılacakları bir yarışma ile ya da dilerlerse kura çekilerek ön sipariş verebilecekler. Aynı zamanda Togg tarafından Cumhuriyetin 100. yılına özel olarak üretilecek ve müzayedeye çıkarılacak NFT koleksiyonu kapsamında 2023 smart için ön sipariş ve öncelik sırasına katılma hakkı da bulunacak. cihazlar.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın