medyauzmani.com

Togg’a sorduk! Togg T10X için ön sipariş nasıl verilir?

Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamaya göre yerli otomobil markamız Togg’un ilk modelinin adı ve fiyat bilgisi paylaşıldı. C sınıfı bir SUV olan Togg T10X şu anda ön siparişe açıldı ve fiyatları 953.000 TL’den başlıyor. Bu videomuzda Hakkı Alkan’dan Togg T10X siparişi verdik. Togg T10x için ön sipariş nasıl verilir?

Togg T10X’i istedik! Togg T10x için ön sipariş nasıl verilir?

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr

İki farklı donanım ve menzil seçeneği ile gelen Togg T10X, 160kW motor gücü ve giriş seviyesi arkadan itiş ile geliyor. Menzili 314 km olan ve V1 olarak adlandırılan donanım seviyesi olan model için istenen fiyat 953 bin TL. Aynı versiyonun V2 donanım seviyesindeki fiyatı ise 1.055.000 TL olarak belirlendi.

Öte yandan 160 kW gücündeki otomobilin 523 kilometre menzil sunan başka bir versiyonu da bulunuyor. Bu versiyonun fiyatı ise 1.215.000 TL olarak belirlendi. Peki April ile yola çıkmaya hazır yeni Togg’unuzu nasıl satın alırsınız?

Togg T10X, kura yöntemiyle belirlenecek ve 2023 yılı boyunca kullanıcılarıyla buluşacak. T10X için ön sipariş süreci, 16-27 Mart tarihleri ​​arasında togg.com.tr ve Trumore Uygulaması üzerinden gerçekleşecek. App Store, Google Play ve App Gallery’de bulunan Trumore uygulamasını indiren veya Togg web sitesinde Tru.ID oluşturan her kullanıcı, devrettiği 60 bin TL’lik ön ödemeyi yaparak çekiliş sürecine katılma hakkına sahiptir. . cüzdanlarını nakit veya kredi kartı ile.

Trumore veya web sitesi üzerinden çekilişlere katılan kullanıcılar, ön ödeme yapmadan önce istedikleri formu yapılandırabilecekler. Ön sipariş sahipleri 28 Mart’ta Noter huzurunda yapılacak dijital çekiliş sistemiyle belirlenecek. Bu işlemin ardından araçlar, konularına göre çekme sırasına göre sahiplerine teslim edilecek.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın