medyauzmani.com

Togg, CES’te akıllı cihazlarına entegre edilecek dijital varlık cüzdanını tanıttı

Mobilite alanında faaliyet gösteren Türk global teknoloji markası Togg, dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı CES 2023’te dünyada bir ilk olan akıllı cihaz entegre dijital portföyünü duyurdu. Togg on Avalanche tarafından tasarlanan bu yenilikçi çözüm, kullanıcılarına banka düzeyinde güvenlik sağlar ve hareket halindeyken dijital varlıklarına erişme, bunları depolama ve güvenli bir şekilde aktarma dahil olmak üzere sınırsız sayıda kullanım durumu sunar.

Togg, dünyanın ilk entegre akıllı cihaz dijital varlık cüzdanını CES’te tanıttı

Teknolojideki en son yeniliklerin ve ilklerin buluşma noktası olan CES’te geleceğin mobilite vizyonunu sergileyen Togg, kullanıcıların mobilite deneyimini bir üst düzeye taşıyacak teknolojik ürünlerini de duyurdu. Togg, kendi türünde dünyanın ilk tamamen entegre akıllı cihaz dijital varlık cüzdanı olan Avalanche’ı temel aldı. Bu cüzdan ile kullanıcılar, hareket halindeyken dijital varlıklarına erişme, depolama ve güvenli bir şekilde aktarma dahil olmak üzere sınırsız sayıda kullanım durumuna sahip olacak.

Togg, bu ürünle birlikte kullanıcıların benzersiz dijital varlıklara erişebilecekleri bir NFT pazarı oluşturduğunu da duyurdu. Kullanıcılar, Togg NFT Marketplace aracılığıyla akıllı cihaz ekranlarından NFT’leri görüntüleyebilecek ve kullanabilecek. NFT’ler, kullanıcının ekranında özel bir “sanat modu” ile görüntülenecektir. Bu özelliklere ek olarak, Togg’un blockchain üzerindeki tedarik zinciri projesi, kullanıcıların servis geçmişine, cihazların parçalarına ve taşıma geçmişine kolayca erişmelerini sağlayacaktır. Bu şekilde kullanıcılar, cihazlarının bakım ve onarımı üzerinde daha fazla şeffaflık ve kontrol elde edecek.

“Kullanıcı deneyimini başka bir noktaya taşımak istiyoruz”

Togg CEO’su Gürkan Karakaş, “Akıllı cihazlarımızın ve dijital ürünlerimizin çevresinde, kullanıcıyı merkeze alarak, herkes için açık ve erişilebilir bir ekosistem oluşturmak için çalışıyoruz. Blockchain teknolojisi ve iş birliği çalışmalarımıza devam ediyoruz.” ülkemizin ve dünyanın en iyileriyle birbirinden bağımsız ekosistemleri birbirine bağlamak ve kesintisiz akıllı yaşam çözümleri üretmek için.

Bu kapsamda stratejik ortağımız Ava Labs’ın blok zinciri üzerinde geliştirdiğimiz dijital varlık cüzdanımız ile kullanıcıların navigasyon deneyimini başka bir noktaya taşımayı hedefliyoruz. Ava Labs’ın kurucusu ve CEO’su Emin Gün Sirer, “Togg, geçen yıl bir blockchain girişiminin yeri olarak Avalanche’ı seçerek mükemmel bir öngörü gösterdi” dedi. şimdi akıllı mobiliteyi dönüştürmeye yönelik cesur vizyonunu gerçekleştirme yolunda büyük bir adım daha attı.”

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın