medyauzmani.com

TikTok mağazası daha fazla ülkeye açılıyor


Popüler kısa video platformu tik tokSon zamanlarda e-ticaret dünyasına ilgi duymaya başladı. İngiltere’de ilk kez test edildi, doğrudan alışveriş (doğrudan alışveriş) deneyimiyle tüm gözler ABD ve Kanada pazarlarına çevrildi. TikTok, doğrudan alışveriş özelliğini Kuzey Amerika’ya dış kaynak sağlayacak.

TikTok Mağazası: TikTok Doğrudan Alışveriş Genişliyor

TikTok Mağazası Bu özellik bir süre önce İngiltere’de kullanıma sunuldu. Ürünlerini platformda satmak isteyen influencerlar ve markalar için fırsatlar sunan bu hizmet, artık daha fazla bölgeye yayılıyor. TalkShopCanlı TikTok adlı bir şirketle ortaklık yapmak amacıyla ABD ve Kanada’da doğrudan alışveriş denemeleri yapacak.

TikTok Shop, kullanıcıların canlı yayın sırasında uygulamadaki bağlantılar aracılığıyla ürün satın almalarını sağlar. Tayland, Malezya, Vietnam, Singapur, Filipinler ve Endonezya’dan sonra ilk kez İngiltere’de tedarik edildi.

TikTok ve TalkShopLive arasındaki anlaşma henüz doğrulanmadı ancak iki şirketin tamamen uyumlu olduğu söylenebilir. Los Angeles merkezli TalkShopLive birkaç marka sunuyor. Çevrimiçi alışveriş Deneyim sağlar.

Financial Times’a konuşan bir kaynak, “TikTok, ABD ve Kanada için uçtan uca bir çözüm üzerinde çalışıyor. Özellikle çevrimiçi alışveriş sürecini yönetmeye yardımcı olabilecek bir şirket arıyor.” Ayrıca, önümüzdeki yaz sezonundan önce markalarla büyük ortaklıklar yoluyla duyurulabileceğini iddia etti.

https://i0.wp.com/shiftdelete.net/wp-content/uploads/2022/08/TikTok-kullanicilari-dikkat-Her-adiminiz-izleniyor.webp?resize=1170%2C658&ssl=1

TikTok’un Çince versiyonu küçülmekDoğrudan alışverişte başarılıdır. Sadece 12 ayda yaklaşık 9 milyon canlı akış oluşturuldu ve 10 milyardan fazla ürün satıldı. Ancak İngiltere’nin TikTok mağazası için aynı şey söylenemez.

TikTok Mağazası hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın