medyauzmani.com

The Witcher’ın üçüncü sezonunun çıkış tarihi açıklandı!


Ünlü Polonyalı yazar Netflix Andrei SapkowskiYapımcılığı The Witcher serisinin orijinal hikayesine dayanmaktadır. büyücü Hayranları dizinin üçüncü sezonunu heyecanla bekliyor. Bu bekleyiş yakında 3. Sezon ve Blood Origin dizisi için sona erecek. Çıkış tarihleri ​​açıklandı.

The Witcher: Blood Origin bu kış seyirciyle buluşacak

açıklamaya göre Üçüncü Sezon The Witcher 2023 yazını da aramızda geçireceğiz.Yeni sezonda Henry Cavill’i birçok farklı rakiple karşı karşıya göreceğiz. ama Henry Cavillve yeni dizide Geralt of Rivera olarak dönmeden önce birçok kez anlattı The Witcher: Kanın KökeniKış aylarında bizimle olacak.

The Witcher’ın ikinci sezonu, Geralt Freya Allen’ın seslendirdiği Özellikler Karakterinin düşmanlarına karşı birleştiğini gördük. Ama şimdi daha da büyük dertte olacaklar. Başlarında ödül olan ikilinin maceralarını izleyin yeni sezon Beklemeliyiz.

Öte yandan The Witcher: Blood Origin 25 AralıkSeyirci ile buluşacaksınız. Popüler yayın platformu her yıl düzenliyor Tepe (Netflix başlangıç ​​sesi) ve diziler üçüncü sezon E kan kaynağıÇıkış tarihleri ​​onaylandı.

The Witcher’ın dünyasından Kanın kökeni bize 1200 yıl öncesini anlatıyor6 bölümlük mini bir dizi olacak. Kan Kökenli Kraliçe Muhafız Savaşçısı başka Sophia Brown ve Elf kabilesinin son üyesi Bir bıçak Michelle Yeoh’u rolde göreceğiz.

Andrzej Sapkowski kitap serisinden uyarlanmıştır. Netflix fantastik dizi Ayrıca bir animasyon dizisi tarafından desteklenmektedir. bakalım The Witcher: Kanın Kökeni Ve kanıt üçüncü sezon Bize ne verecek? Peki The Witcher ve üçüncü sezonu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın