medyauzmani.com

The Last of Us serisinden ilk fragman geldi!


Popüler video oyun serisi The Last of Us bir dizi haline geldi. Geçen ay ilk fotoğrafların yayınlanmasının ardından HBO Max, dizinin resmi fragmanını paylaştı. İki dakikalık fragman, oyunu sevenler tarafından neşeyle karşılandı. Rica etmek HBO Max dizisi The Last of Us Ne hakkında bilmek istiyorsun?

HBO Max serisi, The Last of Us vizyon tarihi ve teması

Dizi ile birlikte HBO Max tarafından uyarlanan Last of Us dizisi, oyun dünyasının önde gelen yapımlarından biri olmayı başarmıştır. Oyuncuların merakla beklediği dizi, geçtiğimiz ay ilk görüntüleri ile duyuruldu. Şimdi ilk resmi fragman yayınlandı.

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr

HBO’nun yapımcılığını üstlendiği dizide, Craig Mazin The Last of Us’ın senaryosunu kim yazdı? Neil Druckmann’ın Yönetmen koltuğuna oturur. Senaryo ekibinde PlayStation Productions’tan Asad Qizilbash ve Carter Swan ve oyunun geliştirici ekibinden Evan Wells yer alıyor.

İlk sezonu 10 bölümden oluşacak dizinin kadrosuna bakacak olursak Pedro “Joel” Pascal, Bella “Eli” Ramsay, Gabriel “Tommy” Luna gibi sinema dünyasında birçok tanınmış ismi görüyoruz. ve Merle “Marilyn” Dandridge.

The Last Of Us’ın 2023’te Seyirci görüşmesi planlanıyor. Çıkış tarihi belli olmasa da yapılan verilere göre dizinin sonbaharda başlaması bekleniyor.

The Last of Us serisinin ilk fragmanı yayınlandı!
Peter “Joel” Pascal

Dizi, Joel ve yalnız kalan 14 yaşındaki kızı Ellie’nin hikayesi etrafında dönüyor. Ellie, insanlığı mahveden bir pandeminin tek tedavisiyken, Joel onu bilim adamlarına teslim etmeye çalışıyor. Ellie’nin bilim adamlarının elinde yaşayıp yaşamayacağı bilinmemekle birlikte, Joel, Ellie ile bilim adamları arasında bir seçim yapmak zorundadır.

Peki, The Last of Us hakkında ne düşünüyorsunuz? Beklentilerinizi karşılayacağını düşünüyor musunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın