medyauzmani.com

The Last of Us serisi yayınlandı! İşte ilk detaylar

The Last of Us, dünyanın sonu hakkında bir aksiyon-macera oyunudur. PlayStation 3 tarafından yayınlanan yapım, HBO tarafından seri olarak üretilmiştir. Öyle ki dizi daha yayınlanmadan yüzde 98 gibi yüksek bir oranla beğeni rekorları kırdı. Sonumuz dizisi dün Amerika’da yayınlandıktan sonra bugün Türkiye’de de yayınlandı. Peki dizi nereden izlenebilir ve detaylar neler?

The Last of Us dizisi BluTV’de izlenebilir

The Last of Us dizisi ABD’de yayınlandıktan sonra artık Türkiye’de BluTV’de izlenebiliyor. TV ağı dün akşam resmi Twitter hesabından dizinin bugün 06:30’dan sonra yayına gireceğini duyurdu. Yani artık The Last of Us dizisine BluTV üzerinden erişim mümkün.

BluTv sabah yayın saatinin ardından resmi Twitter hesabından dizinin orijinal haliyle Türkçe altyazılı bir fragmanını da paylaştı. Fragmanda yer alan bilimkurgu tarzı efektler kısa sürede halkın dikkatini çekti.

The Last of Us haftada bir bölüm yayınlanacak. Dizinin bu hafta olduğu gibi önce Amerika’da sonra tekrar Türkiye’de BluTV’de hayranlarıyla buluşması bekleniyor.

Oyundaki sürece benzer dönemleri hareket ettiren seride bazı küçük değişiklikler de bulunuyor. Ama serinin genel oyunu ile senaryoları arasında bütünlük hakim. Öte yandan dizide yer alan bilim kurgu, aksiyon ve macera türünden görsel efektler göz dolduruyor. Dizi ayrıca bir kez yayınlandı IMDb’den 9.7 puan Onu almayı başardım.

Fragmanda da gördüğümüz gibi canavarlar ve sıra dışı görseller izleyicileri ekrana kilitleyecek cinsten. Game of Thrones’tan tanıdığımız Bella Ramsey, The Last of Us’ta Ellie karakterini canlandırıyor. Pedro Pascal, Joel’i oynuyor.

Siz okuyucularımız bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? The Last of’un ilk bölümünü izlediniz mi? Görüşlerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın