medyauzmani.com

The Last of Us ilk bölümüyle tarih yazdı!

Yaramaz Dog ve Sony Computer Entertainment tarafından 2013başladı Sonuncumuz serisi Oyun dünyasında önemli bir yere sahiptir. Öyle ki dizinin elde ettiği başarının ardından HBO Max, diziyi uyarlamak için harekete geçti. Dizi, uzun soluklu çalışmaları kapsamında geçtiğimiz günlerde seyirciyle buluşmuştu. bizim ülkemizde BluTV ayrıca izlenebilen yapım ilk bölüm ile O büyük bir başarıydı.

The Last of Us, HBO’nun en büyük ikinci dizisi oldu

Bizden geriye kalanlarGeçtiğimiz günlerde seyirciyle buluşmasının ardından reyting verileri de çıkmaya başladı. Nielsen ve birinci taraf verilerine göre dizi, Pazar gecesi lineer platformlarda ve HBO Max’te başlıyor. 4,7 milyon Seyirciye ulaştım. bu skoru yapmak 2010’dan beri ikinci en büyük İlk HBO serisinin yapımı. -ejderha evinden sonra-

The Last of Us ilk bölümüyle tarih yazdı!

The Last of Us haftada bir bölüm yayınlanacak. Dizinin bu hafta olduğu gibi önce Amerika’da sonra tekrar Türkiye’de BluTV’de hayranlarıyla buluşması bekleniyor.

Oyundaki operasyon ile Benzer dönemleri taşı Ayrıca seride bazı küçük değişiklikler de var. Ama serinin genel oyunu ile senaryoları arasında bütünlük hakim. Ayrıca dizide yer alan bilim kurgu, aksiyon ve macera türlerinden görsel efektler de göz dolduruyor. Öte yandan IMDb’den 9.7 puan almayı başardı.

Bizden geriye kalanlarGenç Eli (bella ramsey) ve eşlik eden karakterleri Joel (Pedro Pascal). Ayrıca kadroda Gabriel Luna, Anna Torv ve Nico Parker gibi isimler de yer alıyor.

Peki bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? doktorParçayı sever misin? Yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın