medyauzmani.com

The Last of Us, 16 Ocak’ta BluTV’de!

Yaklaşık 10 yıl önce konsol oyunu olarak hayatımıza giren The Last of Us, dizi olarak da uyarlanmıştır. Bugün hangi platformda ne zaman çıkacağı belli oldu. Ayrıca ilk yapım fragmanını ve yüzde 98 indirimli üyeliğin nasıl sunulacağını da paylaşıyoruz.

The Last of Us, 16 Ocak’ta BluTV’de!

BluTV tarafından bugün aktarılana göre The Last of Us 16 Ocak’ta yayınlanacak. Ancak Amazon Prime Video’nun The Lord of the Rings: Rings of Power serisinde yaptığı gibi tüm sezonu tek seferde paylaşmak yerine bölüm bölüm ilerleyecek.

Bu nedenle 6 gün sonra 16 Ocak’ta dizinin ilk bölümünü izleyeceğiz. Artış sonrası platformun güncel abonelik fiyatını ve ilk ay sadece 1 TL’ye nasıl kullanabileceğinizi de sizlerle paylaşıyoruz. Detaylar burada…

BluTV abonelik ücreti ne kadardı?

BluTV’nin bu yılın başında aylık 29.99 TL abonelik ücreti vardı. Elbette kredi/banka kartı yıllık abonelik ile 12 taksite bölündüğünde aylık 15,90 TL gibi nispeten uygun bir fiyata ulaşmak mümkündü. Ancak haziran ayında fiyatlar güncellendi.

BluTV Haziran 2022 abonelik ücreti aylık paket seçildiğinde 29,99 TL, yıllık abonelikle 12 taksite bölündüğünde ise aylık 22,90 TL yerine 34,90 TL oldu. Bu düzenlemeden sonra birçok kişi fiyatların uzun süre değişmeyeceğini düşündü.

Ama eylül ayı itibariyle eskisinden daha da büyük bir zam yapıldı. BluTV abonelik ücreti için aylık paket seçerken 34,90 TL 49,90 TL yerine. Yıllık abonelik ile 12 taksite bölündüğünde aylık 29,90 TL aboneliğe sahip olmak mümkün.

BluTV aboneliği sadece 1 TL! İşte nasıl

Hepsiburada, fiyatı ve sunduğu olanaklarla Amazon Prime’a rakip olacak yeni Premium abonelik hizmetini geçtiğimiz Temmuz ayında lanse etti. Ücretsiz kargo, BluTV dizi ve film platformuna erişim gibi ayrıcalıklar sunan Hepsiburada Premium bir sonraki aya özel 1 TL.

Premium pakette sunulanların çok kazançlı olduğunu görüyoruz. Çünkü ürün için kargo ücreti ödemek yerine birden fazla hizmeti bir arada almak mümkündür. Ayrıca aylık 49,90 TL üyelik ücreti bulunan BluTV’yi sadece 9,90 TL ödemeye dahil edebilirsiniz. Tabii ki Premium Günler abonelik ücretini ilk ay için 1 TL ödeyerek alabilirsiniz.

Hepsiburada’nın bu yeni abonelik sistemiyle doğrudan Amazon Prime’ı hedeflediğini görüyoruz. Çünkü BluTV gibi dijital içerik platformları bile pakete dahil. Ancak bu noktada iki uç arasında tercih yapmayı düşünen kişilerin diğer hizmetleri de göz önünde bulundurması gerekir.

Hepsiburada Premium abonelik ve kampanya detayları için buraya tıklayabilirsiniz.

Amazon Prime’ı 7,90 TL’ye satın aldığınızda abonelere özel fırsatlar, ücretsiz ve sınırsız kargo, Prime Video ve Gaming gibi ek hizmetlerden yararlanırsınız. Hatta geçtiğimiz aylarda sadece ücretsiz olarak sunulan oyunların piyasa değeri 3-4 bin TL civarında.

Hepsiburada tarafında ise ürüne göre değişen ve ortalama maliyeti 9,90 TL olan mobilya montaj hizmeti, kapıdan kapıya iade, Prime Video BluTv yarışması gibi hizmetler bulunuyor. Bu nedenle ihtiyaca göre en makul seçim olacaktır.

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr

Premium paketi satın alanlara sunulan özellikler:

 • Ücretsiz kargo
  • 25 TL üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo avantajından faydalanabilirsiniz.
 • Hepsipapel’in karının yüzde 3’ü
  • Kazandığınız Hepsiburada’ları Hepsiburada’da harcayabilirsiniz.
 • BluTV ücretsizdir
  • Aboneliğiniz süresince tüm BluTV içeriklerini ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.
 • ücretsiz mobilya montajı
  • Hepsiburada’dan satın aldığınız mobilyaları ücretsiz olarak teslim alabilirsiniz.
 • Kapıda ücretsiz iade
  • Adresinizden satın aldığınız ürünleri dilediğiniz gün kolayca iade edebilirsiniz.
 • öncelikli çağrı merkezi
  • Öncelikli çağrı merkezlerimizi arayarak beklemeden destek alabilirsiniz.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın