medyauzmani.com

Tesla’dan 3,5 milyar dolarlık fabrika yatırımı!

elektrikli araba devi teslaYeni gelişmelere yenilik getirmeye devam edin. Şirket, Nevada’da bir yarı kamyon inşa etmeyi planlıyor. tesla simi1 milyar dolarlık Nevada üretim tesisini duyurmaya hazırlanıyor. Nevada Valisi Joe Lombardo, planı açıklamak için Elon Musk ve ekibine katılacak.

Tesla, 3.5 milyar dolarlık fabrika planını açıkladı

Tesla, elektrikli otomobillerini bu kez elektrikli kamyonuyla öne çıkarıyor YarımKendine bir isim yapar. Son gelen haberlere göre Tesla, Kuzey Nevada’da bulunuyor. 3.5 milyar dolar Gelişmiş yarı fabrika planını açıklayacak. Yeni tesis, Salı günü Giga Nevada’da düzenlenen bir etkinlik sırasında tanıtıldı. Nevada Valisi Joe Lombardo Ayrıca katılımda duyurulacaktır.

Tesla milyarlarca dolarlık fabrika kuruyor!

Tesla Semi şu anda sınırlı sayıda PepsiCo’ya teslim ediliyor. Ancak bu yeni fabrika ile Simi’nin yeri değişmek üzeredir. Vali Lombardo yaptığı konuşmada Elon Musk ve Tesla ekibine katılmayı sabırsızlıkla beklediğini belirtti.

Tesla’nın yeni fabrikayla birlikte sadece yarısına ve ona güç sağlamak için gereken pillere odaklanacağı iddia ediliyor. Ayrıca reklamcılıkta İnşaat ne zaman başlayacak, fabrika ne kadar üretecek? e Ne zaman tamamlanacak? ilgili bilgileri de içermesi beklenmektedir.

Şirket şimdiye kadar Tesla Semi NV’yi bekliyor. sır tutmak başardı. Tesla’nın geçen ay Meksika’da yeni bir fabrika duyurmaya hazırlandığına dair çok sayıda söylenti vardı. Ancak Nevada’daki tesisle ilgili herhangi bir sızıntı yok.

Tesla milyarlarca dolarlık fabrika kuruyor!

Artı, Tesla Semi lansmanından bu yana inanılmaz bir değere sahip. Bu nedenle seri üretim halinde çok etkili olacağı iddia ediliyor. Bu etkiler arasında Çevre iyi olacak ve ekonomik Uygun olduğunda ortaya çıkacak fikirler de var.

Peki, yeni Tesla Semi fabrikası hakkında ne düşünüyorsunuz? Tesla Semi Nevada fabrikasının verimli olacağını düşünüyor musunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın