medyauzmani.com

Telegram’da hassas içeriği nasıl açarsınız?


Telegram’da hassas içeriği nasıl açarsınız? Sorunuzun cevabı çok kolay. Her şeyden önce, hassas bir içerik filtresinin ne olduğunu ve nasıl değiştirileceğini bilmeniz gerekir. Hassas filtreyi etkinleştirdikten sonra yaşınızı seçmeniz ve İzin Ver’i tıklamanız istenecektir. Bu makaledeki hassas Telegram içeriğinin kilidi nasıl açılır.

Telegram’da hassas içeriğin kilidini açın

Hassas içeriği etkinleştirmek için önce Masaüstü Sürümü indirmeniz gerekiyor. Bu sürümde,Filtreyi devre dışı bırak“ adlı bir seçenek bulacaksınız. Bu seçenek, mobil uygulamada engellenen tüm içeriği görüntülemenizi sağlar. Telegram uygulamasının kendisinde bu özellik bulunmasa da Google Bu özelliği, uygulamanın masaüstü sürümünü kullanarak da kapatabilirsiniz.

Telegram'da hassas içeriğin kilidini açın

Hassas içerik filtresini etkinleştirdikten sonra kanallara erişebilmeniz gerekir. Kanallardan herhangi birini göremiyorsanız, Telegram uygulamasını kapatıp yeniden açmaya zorlayın. Mobil uygulamaya döndüğünüzde herhangi bir hata mesajı almadan kanala katılabilmeniz gerekir. Sorun devam ederse, filtreyi devre dışı bırakmayı deneyebilirsiniz, ancak herhangi bir rahatsızlıktan kaçınmak için yukarıda listelenen adımları uyguladığınızdan emin olun.

Telegram’daki hassas içeriği nasıl kurtarırım?

Telegram’ın masaüstü sürümünü kullanarak mobil uygulamada hassas içerik filtrelemeyi devre dışı bırakabilirsiniz. Bu, engellenen tüm kanallara erişmenizi sağlar. Filtreyi devre dışı bırakmak istemiyorsanız, “Filtrelemeyi devre dışı bırak” seçeneğini etkinleştirin. Masaüstü sürümünden devre dışı bırakabilirsiniz. Telegram’ın masaüstü sürümü “Filtrelemeyi devre dışı bırak” seçeneğini içermez, ancak “Filtrelemeyi devre dışı bırak” seçeneği yalnızca masaüstü sürümünde mevcuttur.

Telegram'da hassas içeriğin kilidini açın

Görüntülenemeyen bir Telegram kanalı nasıl açılır?

Bu özelliği Telegram hesabınızda etkinleştirmediyseniz, mektuplaşma İhtiyaçlarınız için farklı bir hesap ve farklı bir hesap kullanmalısınız. Ardından, hassas içerik filtresini kapatmalı ve uygulamayı yeniden yüklemelisiniz. Bu yöntem, konuşmalarınızın filtrelenmesini önleyecektir. Ayrıca, çevrimiçi olduğunuzda bu filtreyi kullandığınızdan emin olmalısınız.

Hassas içerik ayarları:

  1. Nicegram Bot ile hassas içeriği etkinleştirin.
  2. Web’deki Telegram ayarlarında “Filtrelemeyi devre dışı bırak” anahtarını açın.
  3. VPN ile başka bir ülkeden giriş yapın.
  4. Sınırsız ülkeden Telegram kullanın.
  5. Farklı bir cihaz kullanın.
  6. Ziyaret ettiğiniz kanalların farkında olun.

Bu yöntem bir önceki yöntem kadar etkili değildir ancak yine de başkalarıyla olan konuşmalarınızı koruyacaktır. Bu yöntemle ilgili en büyük sorun, kullanımının zor olmasıdır. Bu yöntemi kullanmak için bilgisayarınızda oturum açmanız ve masaüstünüze Telegram uygulamasını yüklemeniz gerekir. İndirmeniz gerekiyor. Ardından, ayarlar sekmesine gidin ve “Filtrelemeyi devre dışı bırak” seçeneğini etkinleştirin.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın