medyauzmani.com

Teknoloji şirketlerinde maaşlar ne kadar?


Apple, Google, Amazon ve Microsoft gibi teknoloji şirketleri dünyanın en büyükleri arasındadır. Yatırımcılarını ve çalışanlarını memnun etmeye çalışan bu şirketler, yıllardır “maaş yarışı” içinde. Apple, Microsoft ve Google gibi devler ne olacak? teknoloji şirketlerinde maaş ne kadar?

Teknoloji şirketleri çalışanlarına ne kadar ödüyor? (2022)

Genel olarak büyük teknoloji Büyük Teknoloji şirketleri, çalışanlarını finansal ve sosyal olarak tatmin etmek için mücadele ediyor. Mühendislerden ürün yöneticilerine kadar birçok farklı çalışan departmanına sahip şirketlerde maaşlar buna göre değişmektedir.

Teknoloji şirketlerinde baş maaş Google Para çekme. Araştırmalar, Google’ın bir yazılım mühendisine yıllık 353.000 dolar ve bir ekip liderine 475.000 dolar ödediğini gösteriyor. Ayrıca, Başkan Yardımcısı yıllık 650.000 dolar maaş alıyor.

Daha önce iki kez bir trilyon dolar ve 2 trilyon dolar vurdu elma3 trilyon dolarlık piyasa değeri ile zirvede oturuyor. Şirketin, yazılım geliştirme mühendislerine 240.000 dolara ve makine öğrenimi araştırmacılarına 194.000 dolara kadar ödeme yaptığı bildiriliyor.

İşler, yazılım geliştiriciler, veri bilimcileri, pazarlamacılar ve satış görevlileri arasında değişmektedir. AmazonEn yüksek maaşlara sahipler. Araştırmaya göre, ortalama bir Amazon çalışanı yılda 185.000 dolar kazanabilir.

Microsoft Ataki Maaş aralığı çok geniştir. Örneğin, Microsoft’taki bir satış yöneticisi yılda 250.000 ABD Doları kazanabilir. ölü Öte yandan, yazılım geliştiricilerine yılda yaklaşık 360.000 dolar ödüyor. Çin kısa video platformu tik takke Ortalama maaş yaklaşık 188 bin dolar.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın