https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml

Spotify yükseldi! Eski ve yeni fiyatlar

Ülkemizde en çok kullanılan müzik servislerinden biri olan Spotify yine alt üst ediyor. Öyle ki Spotify’ın abonelik ücreti yeniden zamlandı. Döviz kurlarından bahsetmişken, bundan sonra hizmete daha fazla para harcamak zorunda kalacağız.

Elbette kaldıraç denilince aklımıza gelen ilk soru “Eski fiyatlar ile yeni fiyatlar arasındaki fark nedir?” oluyor. Bir soru var. Beğenirseniz artış oranından bahsedelim ve eski fiyatlar ile yeni fiyatlar arasında bir karşılaştırma yapalım.

Spotify yükseldikten sonra fiyatlar nasıl değişti?

Bireysel paketler için daha düşük fiyatlar ekleyeceğiz, ancak %15-16’lık bir artış olduğunu söyleyebilirim. Birazdan paylaşacağımız fiyatlar bugün itibariyle geçerlidir.

Sadece eski üyeler için öyle bir şey var ki eski üyeler iki ay daha aynı fiyattan kullanmaya devam edecek.

Ekim ayından sonra mevcut üyeler de yeni oranlarda ödeme yapmak zorunda kalacak. Sağlanan bu ayrıntılarla artık artan Spotify fiyatlarını listeleyebiliriz.

Spotify Boost ve Eski Fiyatlar – 1 Şubat 2023

Yükseliş Sonrası Paketi Asansör Öncesi Aile Paketi 49,99 TL 34,99 TL İkili Paket 39,99 TL 27,99 TL Öğrenci Paketi 14,99 TL 10,49 TL Bireysel Paket 29,99 TL 20,99 TL

İşte zam sonrası fiyatlar. Umarım bir gün indirimin geldiğini bildirebiliriz. Sonuçta yaygın olarak kullanılan bir dijital hizmetten bahsediyoruz. Yüksek fiyat tatmin edici değil.

Güncelleme – 1 Şubat 2023

En son bir artış gördüğümüzde geçen Ağustos’tu. Bu arada fiyatlara zam haberi geldi. 2023 Şubat ayı itibari ile değişen fiyatları yukarıdaki tabloya ekledik. Bu son zam öncesi geçerli fiyatları da tablodan bulabilirsiniz. Değişen fiyatlar hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. Aşağıdan bizimle yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın