medyauzmani.com

Sony ve Honda arasındaki ilk otomobil ortaklığıyla tanışın!

honda E sonyMart 2022’de ortaklıklarını duyurdular. Şaşırtıcı bir şekilde bu iki şirket, elektrikli arabaları görücüye çıkaracaklarını açıkladı. Sony Honda Mobilite Şirketin adını taşıyan ortaklık, CES 2023’te yeni bir elektrikli prototipi tanıttı.

Sony ve Honda ortak otomobil markasını duyurdu: Afeela

Tanıtımla birlikte yeni ortaklığın otomotiv markası olarak, duygular İsim öne çıkıyor. Elektrikli otomobil prototipi, yeni özellikleriyle dikkat çekiyor. 2025 yılının ilk yarısında siparişler alınmaya başlanacak. senin elektrikli araban Aynı yıl içinde sahiplerine kavuşması planlanıyor.

Sony Honda İlk Araba 2

o öldü Prototipin hiç de küçük bir araba olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. 4895mm uzunluğa, 1900mm genişliğe ve 1460mm yüksekliğe sahip olan model, 3m dingil mesafesi ile ferah bir iç mekan vadediyor. Karşılaştırma için Afeela modelinin uzunluğu 4.994 mm’dir. Mercedes-EQEdan biraz daha kısa.

Tasarımda sadeliğin ön planda tutulduğu Afeela modelinde eğimli bir tavan çizgisi ile kombinlenmiş. Coupe / Fastback Onun silüetini görüyoruz. Genel olarak kusursuz tasarımın benimsendiği otomobilde, ince aydınlatma kümeleriyle sadelik sağlanmış. araç 21 inç pnömatik tekerlekler Verimliliğin ön planda olduğunun kanıtıdır.

Arabanın düzgün tasarımını engelleyen detaylar arabada çokça kullanılan detaylardır. kameralar Olur ya da meydana gelir. Toplamda 45 kamera ve sensör Bunlardan 14’ünün arabanın dışında olduğunu belirtmekte fayda var. Bu da otomobilin teknoloji anlamında ne kadar iddialı olduğunu bize bir kez daha gösteriyor.

Sony Honda İlk Araba 3

yukarıda bahsedilen sony Arabanın içinde çok fazla teknolojik malzeme görmek bizi şaşırtmaz. Konsolun tamamını kaplayan ekran bunun ilk kanıtı. bu bölümün her iki yanında Yan ayna kameraları Gelen fotoğrafların görüntülendiği küçük ekranlar var.

Ayrıca, manivela benzeri bir direksiyon simidi ile o öldüGörünüşe göre gelecekten geldiğini söyleyebiliriz. Tıpkı sony ve honda gibi minimum İç mekan tasarımında mümkün olduğunca fiziksel tuşlardan kaçınıldığını görüyoruz. Bunun yerine, hareketli orta konsolda yalnızca bir döner kontrol düğmesi bulunur. derine inmek İki büyük ekran Ayrıca Afeela prototipinin teknolojik yüzünü de ortaya koyuyor.

Sony Honda İlk Araba 4

Otomobilin teknolojik unsurları bununla da sınırlı değil. Sony Honda Mobiliteönümüzdeki yıllarda yollarda olacak otomobilde artırılmış gerçeklikten yararlanmak istediklerini beyan ettiler. Japon üreticiler özellikle artırılmış gerçeklik kullanıyor. navigasyon sistemi kullanmayı düşünün.

45 kamera ve sensör yardımıyla yeni elektrikli otomobil de Seviye 3 yarı otonom sürüş Sistemler eklenecektir. Sağlanan sensörler ve kameralar yardımıyla o öldü2025 yılında yollara çıkması beklenen otomobilin, sürücüsünü birçok konuda rahatlatması bekleniyor.

sony honda ilk araba 5

Sony ve Honda, otomobilin diğer özellikleri hakkında bilgi vermeyi reddetti. Elektrikli otomobilde en çok merak edilen konu güç ve pil Birimler hakkında henüz net bir fikrimiz yok. Ancak paylaşılan fotoğraflarda otomobilin yaklaşık yüzde 75 oranında pille çalıştığı görülüyor. 377 km 234 mil (234 mil) menzile sahip gibi görünüyor. bu araba 500 km Bu, yaklaşık bir kapsam içerdiği anlamına gelir. Bu aralığın sadece vardığımız bir sonuç olduğunu hatırlamakta fayda var.

Sony ve Honda ortaklığı Duyurulduktan kısa bir süre sonra markanın ilk ürününü gördük. Yani sen Sony ve Honda ortak yapımısın elektrikli araba Ne düşünüyorsun? Görüşlerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın