medyauzmani.com

Son sızıntılar Pixel 7 telefonun tüm özelliklerini ortaya koyuyor!


Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olarak bilinen Google, birçok alanda olduğu gibi akıllı telefon sektöründe de geniş bir kitleye ulaştı. Pixel serisiyle sektörde adından söz ettiren Google, Pixel 7 için artık gün sayıyor. Lansman tarihi yaklaştıkça sızıntılar artmaya devam ediyor.

Pixel 7 serisi, yüz tanıma kilidi ve eSIM özelliğine sahip olacak

Akıllı telefon dünyasındaki yerini zirveye taşımak isteyen Google, Pixel 7 serisi ile çalışmalarına devam ediyor.Parametreleri önceki bilgilerle oluşturulan modelin son detayları da ortaya çıkıyor. Android dünyasında bilgi birikimiyle tanınan Mishaal Rahman, yeni Pixel serisinin yüz tanıma kilidi ve eSIM ile donatılacağını belirtti.

Piksel 7 serisi

6 Ekim’de tanıtılması beklenen Google Pixel 7 serisi, alınan bilgiler ışığında şekillendi. Firmanın ürettiği modeller tensör G2 İşlemci kullanılacaktır. Google işlemci, temel saat hızı 1.8 GHz olan sekiz çekirdekli kullanıcılara sunulmaktadır. Aynı zamanda bu çekirdeklerden ikisi maksimum 2,35 GHz’e, kalan ikisi ise maksimum 2,85 GHz’e ulaşabiliyor. Cortex-X1 ve Cortex-A76 çekirdeklerinin yanı sıra dört Cortex-A55 çekirdek dizisini yüksek saat hızlarında barındıracak.

Öte yandan Pixel 7 serisi geçtiğimiz günlerde Amazon satış listelerinde yer aldı. Öyle ki menü çeşidi, modellerin fiyatlarına vurgu yaptı. Seri, Amazon’un ABD satış listesinde 599,99 dolara yer aldı. Listede olmasına rağmen üzerine tıklayıp satın almaya çalıştığınızda hata veriyor. Bu durumun nasıl bir hata sonucu ortaya çıkmış olabileceğine dair henüz bir açıklama yapılmadı.

Piksel 7 serisi

Son olarak, Google Serisinin arka tarafında 50MP Samsung GN1 ana ve 12MP Sony IMX38 ultra geniş açılı sensörlerden oluşan çift kamera kurulumu kullanılacak. Ön tarafta ise 10.87 megapiksel özçekim kamerası (Samsung 3J1) olacak. Kutudan Android 13 ile çıkacak olan seri, 8GB RAM ve 128/256GB dahili depolama seçenekleri sunacak. Bunun dışında akıllı telefon, 30W destekli 4.700mAh batarya ile sahne alacak.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın