medyauzmani.com

Sizi zamanda geriye yolculuk ettirecek yeni bir Spotify özelliği!

Dünyanın en popüler müzik akışı platformu spotifyonlarca ülkeye ve 50’den fazla dile hizmet veriyor. Periyodik olarak kullanıcılarını şaşırtan şirket, platforma ilginç bir özellik daha ekliyor. “Şişedeki Çalma Listesi” Çağırdığı özellik, 2024’te kilidini açabileceğiniz bir oynatma listesi oluşturmanızı ister.

Spotify Time Capsule 31 Ocak’a kadar geçerlidir

Aktif olarak milyonlarca kişinin ilgisini çeken müzik platformu Spotify, çeşitli özelliklerle kullanıcıların karşısına çıkıyor. Şirket, geçtiğimiz günlerde sağlığa dayalı müzik önerme özelliğini duyururken yeni bir özellikle karşımıza çıktı. Bu özellik, kullanıcıların zamanda yolculuk yapmasını sağlayacak.

Sizi zamanda geriye yolculuk ettirecek yeni bir Spotify özelliği!

Spotify’ın açıklamasına göre şirket buna Playlist in a Bottle adını verdi. Zaman kapsülü özelliği Kullanıcılara ilginç bir sürpriz sunuyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar 2024’te açabilecekleri Bir oynatma listesi oluşturabilirsiniz.

Listeye başlamak için Spotify, kullanıcılara şunları sunar: “Hangi şarkı sana en sevdiğin kişiyi hatırlatıyor?” Fırlatmak Bir yıl içinde anlam ifade etmeyecek bir şarkı Bu soruların yanıtları, kullanıcıların sanal olarak oluşturdukları bir zaman kapsülüne “mühürlü” olarak gönderilir.

Şarkılarınızı kendiniz çıkarmak için de ürünü seçebilirsiniz. seçenekler arasında Cam şişe, oyuncak ayı veya bir sakız makinesi. Ardından listeniz 2024’te açılmak üzere rafa kaldırılıyor. Şirket, her kullanıcının bu listeyi yalnızca bir kez oluşturabileceğini söylüyor.

Sizi zamanda geriye yolculuk ettirecek yeni bir Spotify özelliği!

Şişede Spotify çalma listesi özelliği, iOS ve Android cihazlarda Özgür yayında. Ayrıca bu özellik 31 Ocak’a kadar geçerli olacaktır. Zaman Kapsülü özelliği yalnızca belirli ülkelerdeki kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Türkiye, Arjantin, Kanada, ABD E Brezilya Türkiye dahil toplam 27 ülkenin bu özelliğe erişimi var.

Peki Spotify Time Capsule özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın