medyauzmani.com

Sezon için kısa hikayeyi paylaşın: Geleceğe Mesaj

Scavengers Studio, Season: Message to the Future için oyunun hikayesini ve karakterlerini tanıtan yeni bir fragman ve ekran görüntüleri yayınladı.

Sezon: Geleceğe Mesaj Hakkında

Karanlık temalı atmosferik bir keşif macera oyunu olan Season: A Letter to the Future’da, üçüncü şahıs kamera görüntüsü ile bu macera tarzı keşif oyununda bisikletlerimize atlayıp gezintiye çıkacağız. Oyunda küçük bir köyden gelen genç bir kadının gözünden bir yolculuğa çıkıyoruz. Sevdiğimiz manzaraların fotoğraflarını çekip bize sunulan bu gizemli dünyanın sırlarını ortaya çıkarmaya çalışabiliriz.

Dünyası ve grafikleriyle öne çıkmayı hedefleyen Season: Message to the Future, rahatlatıcı bir deneyim sunmayı vaat ediyor. Season: A Letter to the Future oynanışı, keşfetmeye, başkalarıyla tanışmaya ve etrafınızdaki garip dünyayı çözmeye odaklanır.

Oyun, 31 Ocak 2023’te Steam ve Epic Games Store aracılığıyla PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC için piyasaya sürülecek.

Aşağıdaki videoyu kontrol ettiğinizden emin olun. Fragmanda bazı alanlar, ana karakterimiz, bonus detay olarak diğer bazı karakterler ve birçok farklı detay bulunuyor.

Video

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın