https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Anasayfa » Teknoloji Haberleri » Sevilen oyuncu John Wick’in ölümü!

Sevilen oyuncu John Wick’in ölümü!

John Wick, The Wire, Resident Evil ve Fring birçok film ve dizide rol aldı. Lance ReddickAltmış yaşında öldü. Ünlü oyuncunun ölüm nedeni açıklanmazken polis kaynakları doğal olarak öldüğünü ortaya koydu.

Lance Reddick 60 yaşında vefat etti

Bir TMZ raporuna göre, Lance Reddick ölmeden önce ölen son kişiydi. John Fitil 4 Bir basın galasında görüntülendi. Ölümünden bir gün önce sosyal medyada paylaştığı videoda da evde köpekleriyle oynuyordu. 60 yaşındaki oyuncunun ölüm nedeni henüz bilinmiyor.

Reddick, en çok popüler filmlerde ve dizilerde sert karakterler olarak oynamasıyla tanınır. İlkeli ve merhametli karakterleri canlandıran ünlü oyuncu, sinema dünyasının unutulmaz isimlerinden biri haline geldi. En dikkate değer rollerinden bazıları The Wire’da Cedric Daniels, Fringe’de Philip Broyles ve Bosch’ta Irvin Irving olmuştur.

John Wick serisinde Şaron Rolü hayata geçirin. 24 Mart’ta çıkacak olan John Wick 4’te kendisi oynamaya devam edecek. Ancak oyun dünyasında da önemli bir yeri vardı. Riddick Kader 2Titan Vanguard’ın komutanı Zavala karakterini seslendirdi.

Lance Reddick’in ani ölümü hayranlarını ve sinema dünyasını şok etti. Ölüm nedeni hala bilinmiyor. Ancak filmdeki meslektaşları, “Bir aktör ve seslendirme sanatçısı olarak mirası, etkileyici çalışmalarıyla yaşayacak” dediğini aktardı.

Peki sizler bu dava hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorum bölümünden düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın