medyauzmani.com

Sennheiser Momentum 4 İncelemesi! – Teknolojihaberleri.org.tr

[1945yılındakurulanvehemprofesyonellerhemdeevkullanıcılarıiçinsesürünlerigeliştirenSennheiseruzunzamandırbeklenenyenikulaklığınıtanıttıMomentumserisininyeniüyesidahahafifvedahaergonomikbirtasarımınyanısırabirçokyeniliksunuyorSennheiserMomentum4incelemevideosusizlerle!

Sennheiser Momentum 4 İncelemesi!

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr

Sennheiser Momentum 4’ü “SHIFTDELETE” koduyla indirimli olarak satın almak için buraya tıklayın

Son gün: 27.01.2023

Momentum 4, serideki önceki modellere göre farklı görünüyor. Yeni tasarımıyla birlikte pil ömrü de bu cihazı satın alma sebeplerinden biri olacak. Sennheiser, Momentum 4’e tek bir şarjla 60 saate kadar çalma süresi sağlayabilir.

Ses kalitesinde önemli bir değişiklik yok. Detaylara girmeden bir önceki model olan Momentum 3 Wireless modelinin zaten çok iyi bir ses kalitesi sunduğunu hatırlatmak isteriz. Her iki kulaklık da 42 mm sürücüler kullanır. Sesli arama özellikli Momentum 4 bu noktada öne çıkıyor.

Fiziksel kontrol düğmelerinden uzaklaşan Sennheiser, diğer popüler gürültü önleyici kulaklıklarla aynı dokunma ve kaydırma hareketlerini benimsemiştir. Ve kulaklıklar katlanamasa da, artık sağlam korumalı gelişmiş bir kılıfla geliyorlar.

USB-C kulaklık, AAC, SBC, aptX ve aptX Adaptive gibi codec bileşenlerini destekler ve değiştirilebilir kulak yastıklarına sahiptir. Ayrıca yeni modelde doğal deri yerini sentetik deriye bırakmış.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın