medyauzmani.com

SDN Cevapları Canlı Yayını başladı!


Teknolojihaberleri.org.tr’te takipçilerimizle etkileşim kurmanın yeni yollarını bulmaya devam ediyoruz. Daha önce düzenlediğimiz canlı yayınlar, etkinlikler ve okuyucu toplantılarına ek olarak artık YouTube kanalımızdayız. ‘katılmak’ Butonu aktif hale getirerek takipçilerimiz ve destekçilerimiz için özel sürprizlerle karşınıza çıktık. SDN Cevaplarının canlı yayını bugün sizlerle olacak.

SDN Canlı Yayına Cevap Veriyor!

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr

Teknolojihaberleri.org.trVe Youtube Kanalı için “Katıl” düğmesini etkinleştirin. Ülkemizde artan dolar kuru ve vergiler her geçen gün insanların yeni teknolojilere erişimini zorlaştırmaktadır. Özellikle maddi durumu diğerlerine göre daha zayıf olan insanlar pek çok teknolojik ihtiyaca erişememektedir. Siz de kanalımıza katılarak her ay ihtiyaç sahibi bir öğrenciye bilgisayar alma hedefimize katkıda bulunabilirsiniz.

Teknolojihaberleri.org.tr abonelere katılmak için neler sunacak?

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var. Teknolojihaberleri.org.tr “Katıl” butonunu kar amaçlı kullanmıyoruz. Buradan gelecek tüm para, pozisyonu olmayan öğrencilere laptop almak için kullanılacak. Aksine uzun yıllar kullanılacak güzel bir ürün almak için her ay cebimizden para eklememiz gerekecek.Abonelik yelpazemiz üç paketten oluşmaktadır.

SDN Katıl düğmesi

Teknolojihaberleri.org.tr Abonelik paketlerimize katılın

Megabayt / 7,50 TL: Üç paketten en ucuzu ve ulaşılabilir olanı Megabyte, abone olanlara çeşitli avantajlar sağlayacak. Üyeler için aylık 7,50 TL; Özel sadakat rozetlerine, çeşitli emojilere ve düzenli abonelere kapalı olan SDN Answers, 5 Tea gibi canlı yayınlara erişim sahibi olacak.

GB / 60 TL: Katılan abonelerimize sunduğumuz bir diğer paket ise Gigabyte. 60 TL’lik Megabyte avantajlarına ek olarak, üyelerimiz bazı yayın öncesi SDN videolarını izleme ve özel olarak yükleyeceğimiz eğitim videolarına erişme fırsatına sahip olacaklar. Ayrıca kamera arkası görüntüleri ve vLogs ekibi gibi üyelere özel videolar da bu pakette yer alacak.

TB / 350 TL: Kuşkusuz, terabaytlar üç paketin en çok yönlü olanıdır ve Gigabyte ve Megabyte’ın sunduğu her şeyi içerecektir. Ayrıca Teknolojihaberleri.org.tr ile daha yakın ve güçlü bir ilişkiniz olacak. SDN Trophy her Terabyte abonesine gönderilirken, editörlerimiz yorumlarda yazdıkları hemen hemen her şeye yanıt verecektir.

Tüm bunlara ek olarak belirli aralıklarla düzenlenecek olan SDN ofis turlarına davet edileceksiniz. Burada Teknolojihaberleri.org.tr çalışanları ile sohbet edebilir, ofisimizi ve çekim alanlarımızı gezebilir, SDN’nin bir parçası olabilirsiniz. Ayrıca her ay hediye edeceğimiz laptop videolarının “Destekçiler” kısmında adınız yer alacaktır.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın