medyauzmani.com

Samsung’tan Galaxy S23 serisi için iddialı açıklama!

SAMSUNGBöyle Galaxy S23 serisi Kullanıcılara gösterilmeye hazır. Ancak S23 serisi ile ilgili birçok detay ortaya çıktı. Son olarak, Samsung CEO’su Unpacked etkinliğinden önce bir blog yazısı yayınladı. Burada şirketin gelecek planlarından ve yeni performans standartlarından bahsetti.

CEO’ya göre S23 serisi, tüm Galaxy modelleri arasında en iyisi olacak

Samsung CEO’su TM Roh Şubat ayında yapılacak. Doldurulmamış Etkinlik öncesi yeni Galaxy serisinin getireceği yeniliklerle ilgili bir yazı paylaşın. Bu etkinlik kapsamında şirket Galaksi S23, S23 Artı e S23 Ultra Formlar görünecektir. Buna ek olarak , “SüperOlduğuna da inanılıyor.

Samsung'tan Galaxy S23 serisi için iddialı açıklama!

Öte yandan TM Roh, yalnızca performans açısından değil, kamera özellikleri söz konusu olduğunda da yeni ölçütlerden bahsediyor. Ayrıca Galaxy S23 serisinin çeşitli yükseltmelerle daha akıllı ve daha iyi bir kamera deneyimi sunacağını söylüyor.

Roh, aynı zamanda Samsung’un şimdiye kadarki en hızlı ve en akıcısıdır. galaksiler Aynı zamanda deneyimi sağlayan yeni yonga setini de ifade eder. Şirket sahipliği Exynos Qualcomm’dan yonga seti Aslanağzı 8 Nesil 2Ayrılması bekleniyor. Ayrıca S23 serisinin tüm Galaxy akıllı telefonlar arasında en iyi deneyimi sunacağından bahsetmişti.

Son olarak Samsung, Eylül ayında açıklanan çevre stratejisini ikiye katladığını söylüyor. Ayrıca kalite ve dayanıklılıktan ödün vermeden daha fazla geri dönüştürülmüş malzeme kullanacaklarını da sözlerine ekliyor. Ayrıca şirket, amiral gemisi cihazları için en az 4 yıllık büyük yazılım güncellemeleri sözü veriyor.

Samsung'tan Galaxy S23 serisi için iddialı açıklama!

“Daha fazla ürün bileşeninde geri dönüştürülmüş malzeme kullanıyoruz. Aynı yaklaşımı paylaşan iş ortaklarımızla iş birliği yaparak insanları bir araya getiriyoruz. Böylece hem toplumumuz hem de dünyamız için olumlu bir değişim yaratıyor, sektörümüz için yeni hedefler belirliyoruz. 1 Şubat’taki paketlenmemiş etkinlikte, yenilikçilik ve sürdürülebilirliğin nasıl birinci sınıf bir cihaz deneyimi oluşturmak için bir araya gelebileceğini göstereceğiz. (…)”

Peki siz Galaxy S23 serisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın