medyauzmani.com

Samsung’dan sürprizler! Galaxy S23 serisi hakkında yeni iddia


akıllı telefon Piyasadaki başarılı oyunculardan biri SAMSUNGVe Galaxy S23 seri ile İlgili çalışmalarına devam edin. Sızıntılarla gündeme gelmeyen cihazlarla ilgili ilk özel bilgiler dün ortaya çıktı. Akıllı telefonların tasarımları ortaya çıkarken, geçtiğimiz günlerde çıkış tarihiyle ilgili şaşırtıcı bir iddia ortaya atıldı.

Galaxy S23 serisi çıkış tarihi hakkında şaşırtıcı iddia

Şirketin en büyük rakiplerinden biri elmaVe iPhone 14. serisiBu ayın başlarında kullanıcılara sunuldu. Bu arada Xiaomi 13 serisinin Kasım ayında piyasaya çıkacağına dair söylentiler de var. Bunun dışında OnePlus 11 Pro 5G ve Vivo X90 Pro+’nın da 2022 bitmeden raflarda olacağı söyleniyor.

güney kore haber kuruluşu ETHaberler tarafından yayınlanan son rapora göre Galaxy S22 serisiŞubat ayında yeni seriyi tanıtan Samsung, beklenenden daha erken yeni seriyi tanıtmak için çalışmalara başladı.

bilindiği gibi SAMSUNGGenel olarak Galaxy serisini tanıtmak için Ocak ve Şubat aylarını tercih ediyorsunuz. Ancak şirketin özellikle iPhone 14 serisi arasındaki süreyi kısaltarak premium pazar payını güvence altına almak istediği bildiriliyor, bu nedenle Şubat 2023’te piyasaya çıkması beklenen Galaxy S23 modellerinin beklenenden daha erken sunulabileceği bildiriliyor.

SAMSUNGAkıllı telefon takvimi yapmaya hazırlandığı söylenen değişiklik Galaxy S23 diziden 3C ile razı olmak Ve dizenin gerekli bileşenlerini olması gerekenden daha erken sipariş etmek gibi öğeler yüksek sesle ses çıkarmaya başladı. Ancak elbette tüm bunların birer iddia olduğunu ve şirketten resmi açıklamayı beklemenin daha doğru olduğunu belirtmek gerekir.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Galaxy S23 serisinin tahmini çıkış tarihi nedir?

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın